Laatste waarschuwing Diploma's 1960/61 Jan Lodewijk Voigt Wijzigingen respaanvullingen in de lijst van Functionarissen Toto-commissie. F. Kubin, Hoendiepstraat 38; F. C. Molema, Jephtstraat 38; L P. Schappert, Ceintuurbaan 105. Elftalcommissie (amateur-voetbal). H. H. Blomvliet, Vrijheidslaan 28-11, tel. 71 17 46. Trainers. A. W. H. v. d. Veen, Hoogeweg 21, tel. 741171. Leiders honkbal. A. M. Hordijk, Huzenstraat 63. Bericht Wij verzoeken u de kopij voor het volgend clubnieuws vóór 20 OCTOBER a.s. in te zenden. Redactie-adres: Zwaluwstraat 20, Badhoevedorp. Burgerlijke Stand Geboren: De heer en mevrouw Weppner geven met grote blijdschap kennis van de geboorte van hun zoon Jim. Onze hartelijke felicitaties. Ondertrouwd: De heer Jan de Boer en mejuffrouw Ineke Maarse. Huwelijksvoltrekking 8 October a.s. (12 uur), Gemeentehuis Aalsmeer. Receptie: Cantine Maarse Kroon Aalsmeer, van 13.30 15 uur. Dankbetuiging Ons lid M. R. Hulshoff schreef dd. 22 Augustus 1.1.: „Zaterdag j.l. werd door een ,,good old" Ajacied een prach tige fruitmand afgeleverd als attentie voor het feit, dat ik op het B.F.C.-tournooi mijn enkel brak. Een attentie, die ik zeer weet te waarderen. Dat deze fruitmand mij zal sterken, weer zo snel mogelijk het bruine monster voor Ajax in de (hopelijk) goede richting te schoppen, is wel zeker als men de inhoud bekijkt. Ook dank ik de heren, die zo attent waren mij even te be zoeken en misschien kan ik al gauw zelf weer eens een keer komen, als ik loopgips heb gekregen." Daar sluiten we ons dan bij aan, met de beste wensen en een spoedig algeheel herstel. (Red. A.N.) Plaatskaarten uitwedstrijden eerste elftal Verkrijgbaar bij: de heer G. J. Hulscher, Sigarenmag. Rem brandt, Halvemaansteeg 21; mevr. De Vlieger, Sigarenmag. Cor de Vlieger, Middenweg 61. Tot en met 15 October a.s. bestaat er nog gelegenheid de verschuldigde contributie/donatie voor het seizoen 1960/'61 te voldoen. Leden en donateurs die vóór genoemde datum het te betalen bedrag niet hebben voldaan, worden geroyeerd resp. zonder meer afgevoerd. HET BESTUUR. Varia Onze masseur, de heer J. Rodenburg, verraste spelers en bestuur met een kleurenfoto eerste elftal. Onze dank, Sr.! In Memoriam Donderdag 8 September 1.1. bereikte ons het droeve be richt van het plotseling overlijden van de heer in de leeftijd van 41 jaar. Wijlen de heer Voigt, in leven donateur van onze vereni ging en lid van het zgn. „Schaduw-elftal", stond altijd klaar, als er voor Ajax, de club, die zijn grote liefde had, iets te doen was. Maar niet alleen voor Ajax, doch ook voor zijn vele vrienden, zijn personeel en voor een ieder, die daadwerkelijke steun nodig had. Jan, was een pracht mens. Een kerel met een prettig humeur, een blijde lach; iemand, die de zonzijde van het leven zocht en deze ook zo écht wist te vinden. Zijn heengaan laat bij zijn vele vrienden en kennissen een enorme leegte achter. Alhoewel wij volkomen begrijpen dat de verpletterende slag, die de familie Voigt heeft ge troffen, vrijwel niet te verwerken is, wensen wij mevrouw en haar kinderen de kracht toe het grote leed, dat zo geheel onverwacht over hen kwam, moedig te dragen. Wij zullen deze goede vriend nooit vergeten. Namens het bestuur der A.F.C. „Ajax": F. H. W. DE BRUYN. Het zevende meldt zich weer helaas met een 4-3 nederlaag! Na een zeer lange rustpauze trad het Zevende op Zondag, 11 September 1960 aan de Middenweg in het veld tegen A.G.S. 2. De oude kern was weer vertegenwoordigd en om deze namen eens aan de vergetelheid te ontrukken: Gerard Kolder, Theo Drost, Joop v. d. Toorren, Tony Spanjaard, Tony Moos, Jan de Wit, Ger Mossing Holsteyn, Hans Bieshaar en Piet v. d. Meer. Met de aanwinst van de twee nieuwelingen: Jan Yanse Weteringschans 185- 223 - Telefoon 31842-39596-36231-36890 - Amsterdam Kantoorartikelen Doorschrijfsystemen Schrijfmachines Tel- en Rekenmachines Kantoor- en Bedrijfsmeubelen Showroom kantoormeubelen Middenweg 97-99 - Telefoon 746097 6

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 6