Kampioens-Receptie missie ook (de heren hebben het prima gedaan), zodat de afde ling „pecunia" het nieuwe seizoen wederom in goede handen zit. Als nu het eerste elftal eveneens op de oude voet voort gaat, wel, dan kunnen we weer veel vreugde aan onze club beleven. Beste lezers, we gaan eruit. Voor dit seizoen zit onze taak er weer op. We zeggen onze medewerkers, de drukkers van ons blad, onze adverteerders, onze fotograaf en de lieden, die wij vergaten te noemen, hartelijk dank voor de steun, die zij ons gaven. Ook dit jaar hebben wij getracht een Ajax-Nieuws de wereld in te zenden, dat enigszins kon meekomen in de lange rij van clubbladen. We weten het, we waren nooit volledig. Er stond vaak genoeg niet in, dat u zo graag had willen lezen. Sorry, vrienden, we zijn ook maar jongens, die toevallig met adelende arbeid aan de belastingpenningen moeten komen en het clubblad vullen omdat we er een beetje lol in hebben en dat meestal doen. als u in Morpheus armen zwaar ligt te snurken. Dat is, zoals u vermoedelijk wel weet, natrillen van uw zachte gehemelte. Vervelend voor uw vrouw en de buren. Solong! BROWN. Zaterdag, 11 Juni j.l., vond in de benedenzaal van ons stadion de officiële receptie ter gelegenheid van het behaalde Kam pioenschap van Nederland plaats. Ondanks het feit dat op de avond van Hemelvaartsdag reeds velen aanwezig waren geweest, was op deze officiële bijeen komst de belangstelling opnieuw groot. Na de opening door de heer Geudeker, sprak namens het Gemeentebestuur Mr. W. M. Morren. Hij zeide o.m. dat ons Stadscollege trots is op, de prestaties van het 60-jarige Ajax en overhandigde voorzitter Melchers de zilveren medaille van de Stad Amsterdam. Dit is de eerste keer dat deze hoge onder scheiding aan een sportvereniging wordt uitgereikt. De heer Kruyver zwaaide de lof namens de K.N.V.B., de heer Van Veen namens de afd. Amsterdam van de Bond. De heer Van Houten van het Koninklijke H.F.C., huldigde Ajax in van die echt gezellige, uiteraard amateuristische be woordingen, waaraan hij aan het slot het verzoek vastknoopte, dat indien er nog eens zoiets als de beslissingswedstrijd Ajax— Ajax 3, kampioen reserve 2e klasse K.N.V.B.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 8