Van de Secretaris en de Penningmeester Afvoeren als junior A-lid: J. F. Blok, J. Boszhard, S. P. G. J. Bruinsma, R. Ferwerda, R. Gouw, J. H. Hoopman, A. W. van Mazijk, H. H. Peels, H. Perrotti, P. Piket, R. P. Prent, J. Rooseman, Th. Sluis, H. J. Verlee Jr., A. P. Verwoerd, H. Verwoest, J. P. Vlok, P. de Vries, J. L. Yanse. Afvoeren als junior B-lid: J. Altenaar, G. A. Crajé, A. G. Ikelaar, J. J. Keller, M. Kers, L. G. de Leur, F. Mesman, W. F. v. d. Moolen, A. J. Overdiek, W. D. Peeters, A. M. P. de Rooy, W. J. Smits en Th. J. Vesseur. Afvoeren als welp: A. J. van Eyden, J. A. van het Nederend, L. Rykeboer en C. Soethout. Overgang met een proeftijd van één jaar: B. Hazewindus, H. C. Cruyff, M. Middendorp, C. P. Midden dorp en H. J. W. Pil. Aangenomen als Werkend lid: Th. van Haarlem. Aangenomen als junior A-lid: R. v. d. Berg, P. J. van Doesselaar, G. E. van Doesselaar, N. G. Kreytenberg, E. v. d. Stoel, F. J. Sibbelee, F. F. L. Vonk, C. W. Ruiter en A. Th. Geschiere. Aangenomen als junior B-lid: Th. Bestman, P. de Bruin, Chr. J. Brouwer, J. S. Dekkers, A. v. Elburg, J. de Hoog, H. P. P. Heerland, G. A. Roowaan, H. F. Schuts, J. H. v. d. Schouw, R. v. d. Storm, P. v. d. Toom, G. H. A. Voorn, Chr. J. Bachover, R. J. Th. van Herwaarden, R. M. M. Heeres, T. Heisterkamp, L. A. Lacroix, R. Mortel, C. Snoek, W. B. Schopenhauer, H. G. Schake, C. J. Tijssen, R. Eiswilder, D. M. Fiene en P. Jansen. Aangenomen als welp: F. M. Andriese, R. Albers, R. Boot, H. Bonneveld, J. H. Bijlsma F. Dargel, P. A. v. d. Hulst, H. Hickman, W. F. Klaasen, R. J. Oldenziel, H. Post, G. J. de Rooy, E. R. E. A. Schemmekes, T. Sijibrands, F. G. Tijssens, W. Tieleman, P. S. Wesseling, R. J. Wertwijn en P. Wolthuis. Bedankt als Buitengewoon lid: J. Metz. Afgevoerd wegens overlijden: J. H. Verburgt, als W.L.; A. J. M. Dona, als donateur. Volgens besluit van de Algemene Vergadering is de contributie voor het nieuwe seizoen als volgt Werkende leden: eerste halfjaar 9, plus verzekering 1, ƒ10,— Nieuwe donateurs per jaar 55,— Zegel 0,15 Dameskaarten nieuwe donateurs Dameskaarten per jaar voor werkende leden 10, Kinderkaarten per jaar voor werkende leden 10, Juniores A: eerste halfjaar 7,50 plus verzekering 1,- Dameskaarten voor Juniores per jaar 10, Juniores B: per jaar 7,50 plus verzekering 2,— Welpen: per jaar 5, plus verzekering 1, Oude donateurs per jaar 30, Clubblad 5, Zegel 0,15 8,50 9,50 6,— 35,15 Zegel 50,— 0,15 ƒ18,— 2,— 55,15 50,15 Buitengewone leden: per jaar plus verzekerine 20,— Overschrijving per giro is mogelijk waarna het diploma t.z.t. per post wordt toegezonden. (Postgiro nr. 12 39 77 t.n.v. penningmeester A.F.C. „Ajax", Maasstraat 192-11, Amsterdam-Z.) Vanzelfsprekend moet dit vroegtijdig gebeuren aangezien kort voor een wedstrijd toezending niet meer mogelijk is. Het diploma is strikt persoonlijk. Moet worden voorzien van een foto evenals de dames- en kinderkaarten. Militairen beneden de rang van onderofficier kunnen vóór 1 Augustus een schriftelijk verzoek tot ontheffing indienen bij de secretaris. Na 1 Augustus is dit niet meer mogelijk. Medische sportkeuring. Wij maken onze seniorleden nogmaals erop attent dat zij, die nog niet gekeurd zijn hiervoor een formulier dienen in te vullen hetwelk bij de administratie verkrijgbaar is. Keuringsgelden die direct bij het invullen van het formulier moeten worden voldaan, bedragenbeneden de 18 jaar 2,daarboven 2,50. Promotie- en degradatie-regeling Betaald Voetbal seizoen 1960-1961. Ere-divisie: De nummers 17 en 18 van de Ere-divisie degraderen automa tisch naar de le divisie. Nummer 16 van de Ere-divisie speelt met de winnaar van de beslissingswedstrijd tussen de nummers 2 van de le divisie A en B, een gehele competitie om één plaats in de Ere-divisie. le divisie: De kampioenen van de le divisie A en B promoveren auto matisch naar de Ere-divisie. De nummers 2 van de le divisie A en B spelen een beslissingswedstrijd. De winnaar hiervan speelt met nummer 16 van de Ere-divisie een gehele competitie om één plaats in de Ere-divisie. De nummers 18 van de le divisie degraderen automatisch naar de 2e divisie. De nummers 17 van de le divisie A en B spelen een beslissingswedstrijd. De verliezer hiervan speelt met de winnaar van de beslissingswedstrijd tussen de nummers 3 en 4 van de 2e divisie een gehele competitie om één plaats in de le divisie. De nummers 1 en 2 van de 2e divisie promoveren automatisch naar de le divisie. De nummers 3 en 4 van de 2e divisie spelen een beslissingswedstrijd. De winnaar hiervan speelt met de ver liezer van de beslissingswedstrijd tussen de nummers 17 van de le divisie A en B een gehele competitie om één plaats in de le divisie. De nummers 17 en 18 van de 2e divisie komen in aanmerking voor terugkeer naar het amateur-voetbal. Toegangsprijzen voor het nieuwe seizoen: Overdekte tribune 4, Open tribune 2,50 Staanplaatsen 1,25 Jongensplaatsen 0,40 De competitie voor de ere-divisie begint op 21 Augustus. De competitie voor de reserve-elftallen begint 4 of 11 Sep tember. 14 Augustus zal worden gespeeld tegen de kampioen van België, de Liersche S.K. De eerste voorronde van de Bekercompetitie voor het be taalde voetbal zal plaats vinden op 14 Augustus. De tweede voorronde op Woensdag 17 Augustus.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 30