Bij Ger van Mourik's 250ste wedstrijd voor het eerste elftal Voorzitter Thijs Jansen (D.W.S.-A.) huldigt de jubilaris Jubileum Helderse Racing Club Ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van de Helderse Racing Club zond de redactie van „De Rood jak" ons een exem plaar van het jubileum-nummer, waarvoor onze hartelijke dank. Onze complimenten aan de samenstellers van deze uitgave. Met veel belangstelling hebben we gelezen van 50 jaar wel en-wee in H.R.C. en daarbij kunnen constateren dat een prima clubgeest aanwezig is, die onze Helderse vrienden de toekomst vol vertrouwen tegemoet doet zien. Rectificaties Op pagina 11 van het vorig „Ajax-Nieuws" is door ons abu sievelijk als lid van de clubavondcommissie vermeld: de heer Takes. Dit moet zijnde heer v. d. Toorren. Karei, onze diepe excuses. Verder dient te worden opgemerkt dat het verslag over de Jeugdtrip naar Wuppertal is verzorgd door de heer Henk Smit. Deze ondertekening is helaas weggevallen, waarvoor eveneens onze verontschuldiging. DE REDACTIE. Jeugdcricket 6-7-1960: AjaxV.R.A. Na 2 draws en 1 overwinning be haald te hebben, respectievelijk tegen V.R.A.C.R.I.C. en nog eens C.R.I.C., behaalden wij een gemakkelijke zege op een zwak V.R.A. Met behoorlijk weer gingen wij eerst fielden. Hierbij deden Bart Pil 821, Frank Schoevaart 2 slip-catches en Dolf Oostra 1 vang, mooi werk. Tenslotte, na anderhalf uur, zat V.R.A. voor 52 aan de kant. Nu gingen wij het proberen. Harold Oostra 13, Joan Kruijff 19, Hans Hompes 0, Frank Schoevaart 3, Bart Pil 5, Dolf Oostra 13 en Rolf Schoevaart 0 not out plus 1 wide, zorgden voor een totaal van 55, waardoor wij verdiend wonnen. Overi gens een complimentje aan V.R.A.-captain Wouter Poul voor zijn prima wicketkeepen. F. S. Burgerlijke Stand Huwelijken. J. P. H. B. Thiry en Thea Bijk geven hiermede kennis voor hun voorgenomen huwelijk waar van de voltrekking zal plaatsvinden op Zaterdag 16 Juli 1960 te Eindhoven. Toekomstig adres: Allard Piersonstraat 4-H. Onze hartelijke gelukwensen. Arend Worst en Bep Tjeerks zullen op 16 Juli a.s. in de echt worden verbonden. Toekomstig adres: Brouwersgracht 187-III. Onze hartelijke gelukwensen.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 22