Wat een club Voetbalseizoen 1960-1961 Ajax I Hoeveel landstitels van Ajax hebben we nu al versierd. In de tijd nog van de atax hebben we die al gevierd. 'k Ben de tel kwijt wat een ijver voor zo'n varkensleren bal. Zijn we al bij 'n dubbel cijfer in het landskampioensgetal? Nog in d'eerste wereldoorlog was er al een in de maak. En direct na deze oorlog was het minstens drie keer raak. Ieder half dozijn aan jaren dat roodwit nu heeft geleefd altoos weer er knapen waren voor wie „men" zwaar heeft gebeefd. En dan spreek ik nog niet eens van 't kampioenschap van 't district. Zestien, zeventien misschien?, want er werd steeds weer hoog gemikt. Wou het eens een keer niet lukken had j ij toch nog zoveel praats dat jouw ploeg wist door te drukken tot een tweed' of derde plaats. Nimmermeer na je promotie die bij keuze moest geschiën, zogezegd dus meer „pro motie" ben jij onderaan gezien. Een maal in de ruim veertig jaren was je daar niet ver van af. Al je tegenstanders waren toen perplex en stonden paf Want zeg AJAX en we kijken automatisch naar de top van de ranglijst, daar te prijken werd normaal; nee, 'k schep niet op. Niet slechts „die-van-'t-Eerste" sprongen blij-verheugd door titelvreugd'. Nee, zo d'Ajax-ouden zongen, piept bij Ajax ook de jeugd! B. S. LE MARCHÉ Master VIC BUCKINGHAM our congratulations Programma 14 Aug.: Ajax—Liersche S.K. (vriendsch.) Competitie 21 Aug.: Ajax-V.M.V. 28 Aug.Feijenoord—Ajax 4 Sept.: Ajax—P.S.V. 11 Sept.: G.V.A.V.—Ajax Diploma's seizoen 1960-1961 Het uitreiken van de nieuwe diploma's vindt plaats op Maandagavond 8 Augus tus a.s. in de bovenzaal van ons Stadion. Zonder nieuwe diploma wordt absoluut geen toegang verleend bij de thuiswed strijden van het eerste elftal. Aanvang Training Semi-profs26 Juli Amateurs: 2 Augustus (18 uur) Juniores A 3 Augustus (18 uur) Juniores B10 Augustus (14 uur)

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 21