Dringend verzoek bij ons de leiding heeft of hebben, dat ook nimmer zal doen. Het leveren van opbouwende critiek is niet het sterkste punt van deze redactiemannen; zij zoeken het meer in sensatie met schreeuwende koppen. Persoonlijk doet het mij nog steeds ge noegen dat ik reeds in 1940 mijn abonnement opzegde. De na-competitie is gestart met twee nederlagen voor ons, P.S.V. (uit) 20 en Feijenoord (thuis) 16. Het behalen van het kampioenschap heeft het vuur geblust, hetgeen niet ver baasd na een dergelijk moordende competitie. Laten wij hopen dat dit gedoe geen beroerde gevolgen voor ons heeft. SCHUBERT. P.S. Degene, die zich in Kras op onrechtmatige wijze meester heeft gemaakt van de kampioensfoto van ons eerste elftal, met aan de achterzijde de handtekeningen van de spelers, wordt vriendelijk doch dringend verzocht deze foto weer zo spoedig mogelijk aan mij te doen toekomen, aangezien het bezit hiervan door mij op hoge prijs wordt gesteld. J. S. Jubileum E.V.V. „Eindhoven" Het halve eeuwfeest van de E.V.V. „Eindhoven" was aanlei ding een gedenkboek het licht te doen zien. Naast een openings woord door Burgemeester H. Witte- en belangrijke bijdragen uit de sportwereld, o.a. van Ere-voorzitter Toon Schroder, lazen wij ook (kon het anders in deze Licht-Auto-Stad) pen- nevruchten van Ir. P. S. F. Otten en de heer W. A. van Doorne. Gaarne stemmen wij in met de woorden van deze laatste: dat het „Eindhoven" in de toekomst weer even goed mag gaan als in het verleden het geval is geweest". Tot slot een woord van hulde aan de scheppers van de Jubileum-uitgave. Mijne heren, het was keurig! Zoals tijdens de Algemene Vergadering bij herhaling naar voren is gebracht, wordt dringend verzocht onze administrateur, de heer R. Vunderink, tijdens de kan tooruren zo weinig mogelijk lastig te vallen, althans zijn kamer niet te gebruiken als plaats om eens even neer te strijken en een gezellig babbeltje (meestal van langere duur) te maken. Hoe prettig dat allemaal ook moge zijn, de vele werk zaamheden aan zijn functie verbonden, maken, dat de heer Vunderink beslist overdag géén visite kan ontvan gen. Dit leidt er anders o.m. toe dat hij meerdere zaken in zijn vrije tijd moet behandelen en dit is zeker niet de bedoeling. Zowel het Bestuur als onze administrateur rekenen er op dat u van het bovenstaande goede nota zult nemen. HET BESTUUR. De voorzitter van de sectie Betaald Voetbal van de K.N.V.B., de heer Martens, tijdens zijn speech, waarin hij Ajax gelukwenste met het behaalde kampioenschap van Nederland

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 13