De nieuwe NOVAK I 798.- Gaarne even Uw aandacht NOVAK Grepen uit de Bestuursvergaderingen Hei - Juni '60 Met Lierse Sportkring (België) overeenstemming voor uit en thuiswedstrijd. Eerste wedstrijd op 14 Augustus a.s. op ons veld. Op verzoek Jeugdcommissie en met goedkeuring Bestuur is aan diverse A- en B-juniores en welpen bericht gezonden, dat zij van de ledenlijst zijn afgevoerd. De heer C. A. Filius, bedankt als donateur. Het Algemeen Handelsblad zegt dank voor afstaan van diver se artikelen voor tentoonstelling in Cineac. Jubilea. Sportclub „Enschede" en Noad 50 jaar, Heerenveen 40 jaar. Zullen van belangstelling blijk geven. Alkmaar ter gelegenheid van promotie felicitatie doen toe komen. B. Muller, H. Groot en J. Swart door K.N.V.B. uitgenodigd voor trip naar West-Indië. In verband met tocht naar de West zullen onze drie spelers voor het vliegrisico worden verzekerd in kader van Lloyds polis. Van K.N.V.B. bericht, dat Ger. van Mourik weer als aanvoer der mag fungeren. Verzoek van Tim Hartel om weder amateur-lid van onze vereniging te worden. Accoord. Fa. J. de Boer Co. zegt dank voor attentie bij jubileum. De benefit-^edstrijd t.b.v. trainer Nevillie tegen Sparta zal begin Augustus te Rotterdam worden gespeeld. Aan de fa. Marcel Verhoeven te Arnhem zal worden toege staan de naam en clubkleuren van Ajax te gebruiken voor reclame-potloden. GROOTBEELD SUPER TV met 53 cm. beeldbuis In elegante salonkast t 998.- Vo or het Zuiden des Lands NOVAK Universele TV met 53 cm. beeldbuis t 998.- Folder met gegevens wordt U op aan vraag gaarne verstrekt door Pr. Hendriklaan 23 Amsterdam-Z. Telefoon 730485 Op aanbieding van de Fa. Ruygrok Zn. voor plaatsing van een afrastering op ons veld zal worden ingegaan. Plaatsing na 19 Juni a.s. Kon. Ned. Verg. E.H.B.O. bedankt voor afstaan benedenzaal en restaurant ter gelegenheid van 4e lustrum. Aan ALVEKA Eindhoven zal worden opgedragen het plaat sen van twee zitttfbunes achter de doelen hoofdveld. Aan Ned. Handbalbond toegestaan reclame te maken voor de wereldkampioenschappen via onze voorverkopers. Aan spelers A. Vesters, F. Vlietman, P. H. Petersen en K. J. Schaap is een contract als semi-prof aangeboden voor seizoen 1960/'61. Aan de heer Groet van K.N.V.B. zullen onze wensen wat be treft competitie-indeling kenbaar worden gemaakt. Met de K.N.V.B. zal een bespreking worden gehouden om trent de indeling van het competitie-programma voor Amster dam. Trainer Buckingham zal ter gelegenheid van het behaalde kampioenschap een premie worden aangeboden, terwijl hem voor het aanstaande seizoen een salaris-verhoging in het voor uitzicht wordt gesteld. Het overige personeel zal eveneens een extra-uitkering ont vangen. Cor Geelhuyzen, zal voor zijn vele verdiensten tot Buiten- gewoon-lid worden benoemd. De tweede elftalspelers Van der Weide, Vlietman, Schaap, Vesters en Petersen (amateurs) krijgen t.g.v. het behaalde kampioenschap een cadeau aangeboden. Op 11 Juni a.s. zal in de benedenzaal van ons stadion een kampioensreceptie worden gehouden. (Is inmiddels geschied.) Het contract met de heer Nauta,zal per contract-datum wor den opgezegd. Ook het contract met Camera Obscura (reclame tijdens rust wedstrijden eerste elftal) zal niet worden verlengd. De heer A. Barentsen zal als Buitengewoon-lid worden aan genomen. Financiële Commissie ter vergadering aanwezig, gaat vol komen accoord met uitgaven betreffende premies en nieuwe aanbestedingen. Bedankt als Junior: F. van Egmond en J. Rooseman. U.V.S. bedankt voor gratis reis naar Wuppertal van haar Junioren-elftal. Limburgia en B.F.C. 40 jaar. Zullen blijken van belangstel ling geven. Aan verzoek van Old Forward om geldelijke steun kan geen gevolg worden gegeven. Van A.V.B. bericht, dat het Jeugd Vierbonden Tournooi in den vervolge op de 3e Zondag in Mei behalve in 1961 zal worden gehouden. A. Rynsburger, w.l. heeft overschrijving gevraagd naar T.O.G. P.S.V. dankt in vriendelijk schrijven voor de goede zorgen aan spelers en leiders besteed tijdens ons jubileum amateur- tour nooi. In kamer E.H.B.O. onder de tribune zal een mengkraan wor den aangebracht voor warm en koud water en een nieuwe aan recht. Kosten ca. 200, De kleedkamers op Voorland zullen van nieuwe dakbedek king worden voorzien en van binnen en van buiten geschilderd. Alles in eigen beheer. Voorstel T.S.C. Oosterhout competitie om het kampioenschap van Nederland (amateurs reserve eerste klasse) te organiseren. Geen interesse. Stormvogels nog een wedstrijd tegoed. Wordt op Woensdag avond, begin nieuwe competitie, gehouden. Baarnse Sportbond vraagt wedstrijd. Afgewezen. Lindenberg, Van der Veen en Fernhout, bedanken voor lid maatschap. Jubilea. Neptunus 60 en Animo 40 jaar. Zullen van belang stelling blijk geven. Eerste en tweede honkbalteam spelen dit seizoen op honk- balveld Jan van Galenstraat. Vroom Dreesmann zegt dank voor medewerking i.v.m. etalage „Ajax kampioen van Nederland". BROWN. 12

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 12