Afscheid Correspondentie Van de Secretaris Elftallencommissie Van de Secretaris Jeugdcommissie Club-avonden De heer C. Nauta schrijft: „Daar voor het komende seizoen aan mij geen conditie-trai ning meer werd opgedragen, wil ik langs deze weg alle leden, die met mij in nauw contact hebben gestaan een hartelijk afscheid toeroepen, met de wens dat het u Allen en uw vereni ging in de toekomst goed moge gaan." Geachte heer Nauta u zult straks van anderen namens Ajax woorden van waardering vinden voor uw werk in het afgelopen seizoen. Wij weten verder zeker de tolk te zijn van de leden die onder uw leiding oefenden, als wij u hartelijk dank zeggen voor de prettige, maar vooral vakkundige, wijze waarop u uw taak vervulde. Staat u mij toe dat ik, naar aanleiding van het persoonlijk woord dat u tot mij richtte, hier de gelegenheid benut u weder kerig mijn dank te betuigen voor de prettige gesprekken in de kleedkamer en daarna „onder-het-kopje-koffie" bij de heer Boudrie. Zeker zal ik met grote sympathie hieraan blijven terug denken. Het ga u goed. T. M. G. E. H. te A.: Natuurlijk is de ledenlijst van onze club vol- ko/hen juist. Daar heeft elk lid zich aan te houden. Hoewel wij ons uw gevoelens in deze kunnen voorstellen, komt het ons beter voor het hierbij te laten. Voor de fluister-campagne van „Ali Hassan" zal inderdaad geen enkele Ajacied zijn oor lenen. RED. Werkende leden, in het bezit van een identiteitskaart, wordt verzocht, deze zo spoedig mogelijk aan onder getekende in te zenden. W. BRUYNESTEYN, Middenweg 107 A, Amsterdam-O. Juniores, de heer Smit verzoekt om omgaande toezen ding van de identiteitskaart. Er dreigen anders grote moeilijkheden te ontstaan met de desbetreffende heren van de Bond! Doe het nu! Adres: H. A. Smit, Alb. Magnushof 8, Amsterdam-W. Burgerlijke Stand Geboren: Jan zoon van de heer en mevrouw De Wit. Adres: Johannapark 3, Amsterdam-W. Hartelijke gelukwensen! Op Vrijdagavond 27 Mei j.l. besloot de clubavond-commissie het seizoen 1950/1960 voor zover het de bijeenkomsten in „Suisse' betreft met klaverjas- en biljartwedstrijden om extra- prijzen. Tevens vond de prijsuitreiking plaats aan de winnaars van de biljart- en klaverjascompetitie. Begonnen werd met de matadoren van het groene laken. Kampioen van Ajax 1960 werd: „Sjakie" Swart die dus voor een jaar in het bezit kwam van de wisselprijs, het zilveren biljart. Tevens ontving hij een prijs voor hemzelf als algemeen kampioen en een voor het feit dat hij no. 1 van zijn afdeling (B) werd. Proficiat Sjaak. En dat na die onvergetelijke Hemelvaarts dag Het kon niet op. Als no. 2 eindigde K. W. van Mourik, winnaar van de A-afde ling. Ook aan hem onze hartelijke gelukwensen, zoals die trou wens ook uitgaan naar de overige prijswinnaars. Tevens feliciteren wij de klaverjas-,,keien"-koppels met hun fraaie successen. De heer La Fleur reikte met een toepasselijk woord de prij zen uit. Gaarne willen wij hem en zijn mede-commissieleden, de heren Louwaard, Takes en Zwang namens het bestuur en verder alle clubavondbezoekers, hartelijk dank zeggen voor het vele werk, dat ook dit jaar weer werd verzet. Attentie. De clubavonden worden sinds Vrijdag 3 Juni voort gezet (voor kaarters e.a.) in de bovenzaal van ons stadion. Aanvang 20.00 uur. T. M. Begin Juni j.l. bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van de heer J. H. Verburgt, sinds 18 November 1908 werkend lid van onze vereniging. Wijlen de heer Verburgt, was een Ajacied in hart en nieren en Ko, zoals wij, zijn vrienden, hem mochten noe men, stond altijd voor zijn Ajax klaar. Niettegenstaande zijn gezondheid hem de laatste jaren in de steek liet was Ko nog steeds bij de thuiswedstrijden van het eerste elftal te vinden en leefde nog intens met de verrichtingen van onze spelers mee. Helaas, de dood heeft een einde gemaakt aan zijn werk zaam leven en zullen wij onze clubmakker voortaan moe ten missen. Zijn nagedachtenis zal bij ons echter in hoge ere blijven. Ko, beste kerel, rust in vrede. Het bestuur der A.F.C. „Ajax". Met groot leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de heer A. J. M. Dona, in leven donateur van onze vereniging. Hg ruste in vrede. Het bestuur der A.F.C. „Ajax". Met grote deernis ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van mevrouw W. J. C. GrootSnelders in de leeftijd van 24 jaar. Wijlen mevrouw Groot, echtgenote van ons lid Cees Groot, is, als gevolg van een ernstige ziekte, op zeer jeug dige leeftijd voor eeuwig ingeslapen. Alhoewel wij weten en begrijpen, dat de ontzettend zware slag die Cees heeft getroffen vrijwel niet te ver werken is, wensen wij hem en zijn familie de kracht toe, dit grote leed moedig te dragen. Het bestuur van A.F.C. „Ajax". 11

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 11