Gaarne even Uw aandacht Grepen uit de Bestuursvergaderingen Maart - April '60 Aanvraag van het bekende Honved om ons op 23 April partij te geven. Kunnen helaas geen gelegenheid vinden. Hebben wel verzocht voor ons Insulinde Cup Tournooi, een Juniores-team te zenden. Afwachten maar of er een accoord bevestiging komt. De heer Rik Coppens, Antwerpen, voelt er wel iets voor zijn voetbalkwaliteiten op Nederlandse velden (in competitie-ver band) te demonstreren. Voelhorens ook naar ons uitgestrekt. Hebben écht geen interesse. Juniores-team Lokomotiva, Zagreb, uitgenodigd voor ons tournooi. Daar hoort u nog van. Spartak, Beograd, wil op 17 Mei a.s. bij ons een bezoek bren gen. Geen gelegenheid de Spartak-ers te ontvangen. Van K.N.V.B., Afd. Noord-Holland, in uitgebreide brief het verzoek, een match tegen het Noord-Holl. elftal te spelen. In principe bereid vanwege de belangstelling van vele suppor ters, die wij langs de boorden van de Zaan en het Noord-Holl. kanaal moeten hebben. Junior P. Keyzer, van K.N.V.B. Afd. Amsterdam, een waar schuwing i.v.m. optreden in wedstrijd tegen Volendam. Vinden we heel onprettig en vertrouwen, dat de geschiedenis zich niet zal herhalen. Anders genoodzaakt harde maatregelen te nemen. N.V. Noordholl. Asbestfabriek (Jan en Gerrit de Boer) 50 jaar. Onze felicitaties. K.N.V.B. bericht, dat vriend Prins i.v.m. optreden tijdens match tegen V.V.V. voorwaardelijk geschorst. Twee wedstrij den. Proeftijd één jaar. Hopelijk zit de leerstelling, dat op de grassprieten alleen de ref alles te vertellen heeft de captain beleef d iets mag vragen er bij Co, die als „mogelijkheid voor het Nederlandse elftal toch zeer zeker een voorbeeld moet geven, er nu „geheid" in. Van Feijenoord dankschrijven voor aan Russische voetballers (Moskou) geschonken gastvrijheid. Russen vele malen ('s mor gens en 's avonds) van onze kleedkamers en velden gebruik mogen maken. Vanaf 15 April worden onze bijvelden (Middenweg) onder handen genomen. Inzaaien enz. Hapoel (Isr.) wil in Augustus a.s. bij ons een match komen spelen. In principe accoord. Milaan en Barcelona willen dat ook. De Italianen vragen 10.000 en de Spanjaarden 17.000 harde Amerikaanse dollars. Daar zou over te praten zijn, als die lieden ons voor hetzelfde geld terugvragen. Vandaag aan de dag voelen ze er nog niet veel voor. Misschien het volgende seizoen wel! El Espagnol is bescheidener. Misschien komt u die lui begin Augustus op ons veld tegen. O.V.V.O. afd. honkbal, bestaat 25 jaar. Een hele tijd. Zullen we iets aan doen. Al vast ,onze felicitaties. Van mevr. De Vlieger, dankbetuiging ontvangen voor be toonde belangstelling bij het verscheiden van haar diep be treurde echtgenoot. Van Neptunus, Rotterdam, verzoek oim foto's etc. in verband tentoonstelling 75 jaar voetbal. Hebben gedenkboek in bruik leen afgestaan. Met Reclame Bureau „Holland" nieuw contract afgesloten. Montevideo (Uruguay) wil in April/Mei tegen ons team in het veld. Voor nadere inlichtingen even aangehouden. Door leerlingen van Derde Lagere Technische School de muurschilderingen (sportieve voorstellingen) in onze trai ningszaal met veel vakmanschap weer keurig in kleur gezet. Aan directie van genoemde school in hartelijk schrijven onze dank en waardering naar voren gebracht. (Ook de heer Quint bedankt voor medewerking in deze.) Door Verzekerings Mij. afgerekend de schade, ontstaan door bezoek van ongewenste en onbekende sportliefhebbers (in de nacht) waardoor brandkast aan flarden. De doelnetten waren vermoedelijk te taai en toen de brandkast maar genomen. Zustervereniging „Swift" zegt dank voor attentie (t.g.v. 50 jaar) de jeugd en ook ouderen in de gelegenheid te stellen het voetbalspel te beoefenen. Köln F.C. kan nog niet zeggen of we elkaar in Augustus a.s. op de grasmat een vaantje zullen overhandigen. Haar kam pioenswedstrijden zitten een beetje dwars. U hoort het nog van ons, 'maar even geduld s.v.p.! Van Honved bericht dat haar junioresteam aan ons Insulinde Cup Tournooi zal deelnemen. Ook van Lokomotiva, Zagreb, bericht, dat onze uitnodiging voor Insulinde Cup Tournooi geaccepteerd. Deelnemers aan ons tournooi zijn dus: A.D.O., Blauw-Wit, Willem II, Schalke, Honved, Lokomotiva, Wiener S.B., en Ajax. Op 7 Mei a.s. vergadering sectie Betaald Voetbal K.N.V.B. in Hotel Krasnapolsky, alhier. Op 21 Mei a.s. bestaat zustervereniging S.D.Z. 40 jaar. Zul len van belangstelling blijk geven. (Afgevaardigde de heer De Wit.) De heer A. van Mazyk zegt dank voor gezonden fruitmand. Van de heer C. Groenveld bericht, dat hij bedankt als lid van onze vereniging. Op 12 Juni met 3e elftal naar tournooi Sportcl. Epschede. Van de heer Doesburg, Effectenbeurs, verzoek gebruik te mogen maken van een veld voor match tegen andere aandelen- en obligatie-mannen met na afloop opsouperen van dividenden en claimgel den in ons restaurant. Onder elkaar gezegd: vooruit dan maar, laat de couponknippers een balletje trappen. Van restant (28 exemplaren 50-jarig bestaan) worden 20 stuks gereserveerd voor speciale gelegenheden. Aan Chem. Fabriek Gembo een reclamebord verhuurd. Wederom van Wismut S.C. aanvraag voor uit- en thuiswed strijd. Kunnen we niet op ingaan. Van afd. Noord-Holland van de K.N.V.B. bericht dat onze condities voor een wedstrijd in Alkmaar accoord. Van F.C. Bolzano (u weet wel, de stad met de beroemde fruit markt) verzoek binnengekomen om mee te doen aan ons Insu linde Oup-Tournooi. Als tegenprestatie kunnen wij dan mee doen aan het tournooi om de Trofeo Dolimiti. In handen ge geven van jeugdcommissie. Aan 2e helft van Vara-bekercompetitie zal door ons eerste elftal worden deelgenomen op nader te bepalen datum. Verzoek van Sparta medewerking te verlenen voor het spelen van benefit-wedstrijd t.b. van trainer Neville. Zullen hieraan in onderling overleg medewerken. Aanbieding van Preston North End voor wedstrijd kan niet geaccepteerd worden. Leiders en juniores voor reis naar Wuppertal verzekerd. De heer J. ELzenga bespreekt agenda voor Algemene Ver gadering. Op 10 Mei a.s. zal een contact-avond voor alle commissie leden worden gehouden. BROWN. 22

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 22