Harry Sacksioni Ajax-sfeer Van de heer Phida Wolff Jr., administrateur sportclub „Feijenoord", ontvingen wij, naar aanleiding van ons jubïleum- tournooi, een hartelijk schrijven plus dichterlijke ontboezeming Ons rood-witte petje hebben we even gelicht. Dat mag u, als u heer Wolff's pennevruchten hebt gelezen, ook even doen. (Brown.) Bestuur der A.F.C. „Ajax' Mijne Heren, Wij willen uw bestuur nog even hartelijk dank zeggen voor de goede zorgen welke uwe commissieleden en wedstrijdleiders hebben willen besteden aan onze spelers en leiders gedurende uw jubileumtournooi van 24 April j.l. Wederom hebben wij mogen vaststellen dat wij bij Ajax graag-geziene gasten zijn en dat is ook weer tot uitdrukking gekomen in ontvangst en onthaal tijdens de deelneming van onze senior- en junior-elftal len aan uw tournooi. U wilt onze dank voorts wel even overbrengen aan de heren, die onze elftallen de gehele dag hebben bijgestaan en het moet ons van 'het hart te verklaren dat alles dermate uitstekend ge organiseerd was, dat stipt op tijd de terugreis naar Rotterdam kon worden aanvaard. Persoonlijk deed het ons bijzonder goed weer eens met een aantal oude Ajacieden de kennismaking hernieuwd te kunnen hebben, waarbij opnieuw tot uitdrukking kwam welk een pret tige sfeer er tussen Ajax en Feijenoord heerst, die, naar wij weten, zich immer zal handhaven. Met vriendelijke groeten tekenen wij, Hoogachtend, SPORTCLUB „FEIJENOORD". Phida Wolff Jr., administrateur. Bij het jubileum-toumooi op Zondag 24 April 1 960 'k Heb wat ouwe Ajaxvrinden eventjes de hand gedrukt en de roos van 't goed-bevinden van de Meerse klei geplukt. 'k Zag de (wat verjaarde) trekken van de stoere Ajaxfleur die herinneringen wekken waaruit ik dit liedje peur. Schetters, Martens, d'ouwe bazen die ik zo was toegewijd, Vunderink, Schoevaart, die als hazen liepen in die goeie tijd. Elzenga heb ik gesproken, fier hebben we 'n boom gedrukt bij een borrel neergedoken die ons beiden heeft verrukt. Brown gaf eventjes presentie, flink en fors en fiks en fit die ik als een stoere vent zie, krek als Dukker en De Wit, Schoevaart, Bruijnestein - en velen die 'k niet allen noemen kan maakten, dat wil 'k niet verhelen, er een reuze-zondag van! Even heb ik weer geroken d'ouwe geur van Amsterdam, waar mijn wieg j.s opgedoken toen ik daar ter wereld kwam. Ik bewaar aan Aemstel's veste 'n brok memorie, vief en fris waarin Ajax een der beste voetbalrelikwieën is! PHIDA WOLFF Jr. (van Feijenoord) SIGARENMAGAZIJN Rijnstraat 63, Telefoon 726558 VOORVERKOOPAjax- en Olympisch Stadion Na sluitingstijd verkoop in onze automaten (wisselaar aanwezig) Donateurs en Leden zijn zeer tevreden met KOLEN en OLIE van Gebr. Walvisch Raamgracht 13 en 59, Tel. 244383 Kijkduinstraat 40, Tel. 125037 Gaarne verstrekken wij Inlichtingen 19

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 19