T Bedanken Jeugd-snippers Dankbetuiging voor het lidmaatschap Leden, die voor het lidmaatschap wensen te bedanken, moeten hier van, uiterlijk één maand voor het einde van het verenigingsjaar, per aangetekend schrijven kennis ge ven aan het secretariaat. Het boek jaar loopt van 1 Juni tot ultimo Mei. Met groot leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de heer Hannes Willem de Reuver in leven donateur van onze vereniging. Hij ruste in vrede. Het bestuur der A.F.C. „Ajax". Door met niet minder dan 100 van V.V.A. te winnen be haalde onze Jun. Al het Kampioenschap van zijn regionale afdeling. Een zeer fraai succes, waarmede wij hen vanaf deze plaats onze gelukwensen aanbieden. Onze felicitaties gaan ook uit naar het adres van de Jeugd commissie, met het mooie resultaat van haar eerste elftal. Op het Internationale tournooi te Wuppertal tijdens de Paas dagen eindigde ons eerste juniores A-elftal als zesde. Ajax één der Griekse Helden Vocht voor Troje's ijzeren poort Vele moesten het ontgelden Door zijn stalen vuist gesmoord Zou nu in de Meersche dreven Waar zijn naam zo vaak gehoord Gaarne, nog éénmaal herleven Met Ajax roem die immer gloort. Zou Ajax held der Griekse sagen Herboren worden, in deez' tijd Dan zou hij nu in deze dagen Zien, 'n felle voetbalstrijd Hij zou geen Troje's poort belagen Maar zien 'n spel door hem benijd Hem zou het Rood en Wit behagen De naam der Club aan hem gewijd. Nu houden elf Ajaxleden Hun Clubnaam hoog in d'oude Meer 't zijn elf stoere rappe lieden Zij vechten niet met lans of speer Zoals Ajax, de Spartaanse held Die met zijn lans de vijand velt Zij doen het slechts met hoofd en been En spelen voor hun Club alleen. Ajax Club met zijn verleden Kan op roem en eer steeds bogen Laat Uw kleuren nooit vertreden Breng 't Rood-Wit naar omhogen Laat eendracht Uw club steeds sieren Zoals 'n sportman dat betaamt Door eendracht zult gij zegevieren Gij maakt dan menig Club beschaamd. G. H. WEIJRMARS Langs deze weg betuigen wij onze warme dank aan de v.v. „Leerdam Sport '55" voor de gevoelvolle woorden welke in haar cluborgaan „de Brug" werden gewijd aan de nagedachtenis van wijlen onze clubgenoot Cor de Vlieger. BESTUUR A.F.C. „AJAX". Attentie! Grote collectie Tropical-costuums met 2e pantalon v.a. 108- Iedere Sportsman gaat voor betere kleding naar U komt altijd bij ons terug Alléén: Weteringschans 181, Telefoon 39807 14

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 14