COR f IN MEMORIAM 26 Mei: H.R.C. Tournooi (Den Helder) A-juniores. 29 Mei: A.D.O. Internationaal A-jun.-tournooi. 29 Mei: B.F.C. B-jun.-tournooi. 5 Juni: Blauw Wit. Internationaal Tournooi voor Jun. Al. Tevens op deze dag bij de Stadionbewoners een tournooi voor B-juniores. HEET VAN DE NAALD. De Juniores B6 zijn door een 1O-zege op medegegadigde Arsenal 6 kaïnpioen van hun afdeling geworden. Proficiat, jongens. Keurig gedaan. De Jeugdcommissie is dik tevreden. Hetgeen niet gezegd kan worden van de spelers GROEN en VAN HILTEN, die zonder kennisgeving wegbleven en daarmede hun medespelers in deze zware wedstrijd wel heel lelijk in de steek lieten De Juniores AI wonnen te Utrecht in een bikkelharde wed strijd met 50 van Velox. Ze hebben nu nog 1 punt nodig in de laatste wedstrijd tegen V.V.A. Doe je best, boys. Juist voor het verschijnen van het clubnieuws van Februari, doch te laat om het nog op te nemen, bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer L. W. van der Vliet, in leven Ere-lid van Ajax. Onze gedachten gaan in de eerste plaats uit naar mevrouw v. d. Vliet en de verdere familieleden, die wij kracht toewensen om het verlies te dragen. Mevrouw v. d. Vliet moge er troost uit putten dat haar jarenlange en liefderijke verzorging niet vergeefs is ge weest; zij moet de patiënt oneindig veel goed hebben gedaan. Een verdere troost moge zijn dat zij met haar man meer dan 50 jaar in de echt verbonden was, een voorrecht en een geluk dat niet ieder mensenpaar ten deel valt. Aan ons, Ajax, is ons oudste lid ontvallen. „Lou" v. d. Vliet trad in 1905 tot de vereniging toe. Hij bezette jaren lang de rechtshalf-plaats in het eerste elftal. Dat hij ook anderszins zijn verdienste had bewees zijn verkiezing tot bestuurslid, een functie die hij verschillende jaren heeft vervuld. Voorts was hij bouwer van de terreininrichting op het oude veld in de Meer, een houten bouwwerk dat rond 20 jaar weer en wind heeft getrotseerd. Ten tijde van de bouw (in 1911, bij het bereiken van de eerste klasse) waren onze kasmiddelen niet zo ruim. De bouw bracht dus voor de aannemer een risico mee, dat met ware clubliefde werd aanvaard. De laatste jaren van zijn leven verhinderde ziekte hem nog aan ons verenigings leven deel te nemen. Aan een oer-Ajacied hebben wij de laatste eer bewezen. Hij ruste in vrede. C. E. HEMMEN. Hiermede geven wij met leedwezen kennis van het overlijden van de heer J. F. Tichelaar in leven donateur van onze vereniging. Hij ruste in Vrede. Bestuur A.F.C. ,,Ajax". Streed in de voor Rood-Wit nog altijd gouden jaren in 't Ajax 1-gelid. Wist daarna te vrijwaren ons voor een collapse, na 't „Olympische" seizoen. Als full back fel en taai; toch, wars van elk geboen. Maar ook privé hij streed. Daar krijgt de grote Krach' van „dertig" onze „Beet" niet beet, hij wint de slag. Voor 't „eigen meester zijn" heeft Cor, zoals we weten, op dit zijn nieuw terrein geen dag ooit stil gezeten. Geen man voor het gareel. Cordaat, Cor van de daad. Men vraagt, deed hij tè veel? nu 't hart niet langer slaat. Wat h ij deed voor dit blad is moeilijk te beseffen. Zijn „Oude Glorie"-schat is nooit te overtreffen. Man met een eigen stijl. Maakte het clubblad hechter, 'k Neem afscheid in die stijl C ordaat E rvaren V echter. B. S. LE MARCHÉ. Dankbetuiging Het overstelpend aantal blijken van deelneming ondervonden bij het overlijden van mijn man nopen mij langs deze weg daar voor mijn grote erkentelijkheid te betuigen aan de gehele Ajax-familie. E. B. DE VLIEGER—VAN DARTELEN. Burgerlijke Stand Getrouwd. De heer C. A. van der Wal en mej. W. F. Rikkert. Onze hartelijke felicitaties. Geboren. De heer F. Moinat en mevrouw H. Moinat—Mulder geven met grote blijdschap kennis van de geboorte van hun dochter Sylvia. Onze hartelijke gelukwensen. Loting Remington Scheerapparaten 01498 00767 01296 Eventuele winnaars gelieven zich te melden bij: H. A. Smit, Albertus Magnushof 8 h., Tel. 13 01 82. 15

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 15