Niessen De nieuwe NOVAK I 798.- Gaarne even Uw aandacht NOVAK Grepen uit de Bestuursvergaderingen Jan. - Febr. '60 Bond van Invaliden verzoekt collecte te mogen houden. Ac- coord! Zal plaats vinden voor match AjaxSittardia. Besloten afrastering te maken op beide staantribunes, zodat „terreinbestormers" minder kans hebben de grasmat te be treden. Van enige firma's reeds offertes binnengekomen. In handen gegeven van Terrein-Commissie. Braziliaanse club „Fulminense" wil in April/Mei tegen ons spelen. Geen interesse. Met ons vijfde elftal zal deelgenomen worden aan bekercom petitie A.V.B. Van verschillende sigarenzaken verzoeken binnengekomen voor voorverkoop plaatsbewijzen. Bij aanvang nieuwe seizoen zal voorverkoop nader worden bekeken. Offerte binnengekomen (fa. Volkers Zn.) voor het aan leggen van een geheel nieuwe koud- en warmwaterleiding in ons stadion. Zal in overleg met Financiële Commissie worden be keken. Van tour naar de Libanon afgezien. De heer Darocszy (donateur) tijdens reis Curagao in contact gekomen met de heer Maduro, president van de Voetbalbond van Curasao. Genoemde heer heeft de heer Darocszy gepolst over een eventueel bezoek van Ajax. Door ons met de heer Maduro contact opgenomen. Swift viert 50-jarig bestaan, hetgeen ook het geval met Scho ten. Zullen van belangstelling blijk geven. (Reeds geschied.) De heer J. v. d. Eynde dankt voor gezonden fruitmand. H.R.C. verzoekt om deelname Jeugdtournooi. Helaas moeten afwijzen. Voetbalclub „Lask" toont alsnog belangstelling voor de heer Bobo Sal. Op ons verzoek mag ons lid H. Wenteler deelnemen aan trai ning N.A.C. Waarvoor onze dank. De heren J. de Boer Sr. en W. Meyer ter vergadering in ver band komend feest Bordjes Club. Heren voldaan vertrokken! Aan de fa. J. de Boer Co. zullen op 9 April a.s. twee velden ter beschikking worden gesteld. Aan het Gemeentelijk Reclamebureau zal worden verzocht een betere verdeling der reclame-bordjes op tramstellen. Op verzoek Willem II zal een uit- en thuiswedstrijd tussen de beide reserve-elftallen worden gespeeld. De heer G. van Mourik ter gelegenheid 250ste wedstrijd een cadeau en aan echtgenote bloemen aangeboden. (Ook van deze plaats aan Ger onze felicitaties.) Voor Rampenfonds Oostzaan zal op 19 Februari a.s. wedstrijd worden gespeeld. Georganiseerd door A.V.B. Zullen vier spelers ter beschikking stellen. (Reeds plaats gehad. Uitslag 411.) Aan Ned. Sportbond voor het Gevangenispersoneel zal op 14 en 15 September a.s. ons gehele complex voor voetbal en volleybal ter beschikking worden gesteld. Alleen onkosten voor personeel, schoonmaken kleedkamers etc. zal in rekening wor den gebracht. Van W.V.V. Winschoten uitnodiging om in zomermaanden een paar Jeugdelftallen voor deelname klein tournooi. In prin cipe accoord, doch kunnen slechts in eind Augustus/half Sep tember. Dit medegedeeld en afwachten. T.D.W. zond uitnodiging bespreking Toto. Grafische Kunstinrichting Prinsengracht 486/88, Amsterdam Telefoon 39550-42696 Privé 3651 0 Fabrikant van: CLUBVLAGGEN, HERINNERINGS VAANTJES, EMBLEMEN, RUGNUMMERS, enz. K.N.V.B. legde aan enige spelers boete op. Zal op betrok kenen verhaald worden. Na-Fa-Las zond offerte cabine-tractor. Geen belangstelling. E.H.B.O. verzoekt in verband 4e lustrum van ons terrein of trainingszaal gebruik te mogen maken. Accoord. Vojvodina (Novi-Sad, Joegoslavië) vraagt wedstrijd. Geen interesse. D.H.C. verzoekt deelname Jeugdtournooi. Geen gelegenheid. Volgeboekt. Eveneens verzoeken van Wilhelmina, P.S.V. en N.O.A.D. Helaas ook moeten afwijzen. Junior J. Engelsma uitnodiging training Ned. Jeugdelftal. Onze felicitaties. De heer J. F. Michels bedankt en overschrijving naar K.B.V. Accoord. B.F.C. (Bussum) verzoekt deelname 3e elftal aan Cees Boer- hout-tournooi. Accoord! Atletico Club, Rio de Janeiro, wil op bezoek komen. 4500 dol lar! No, thanks! Sportvereniging Avereest vraagt steun. Kunnen we niet aan beginnen. Blau-Weisz, Berlijn, in verband met 70 jaar, verzoekt deel name Jeugdtournooi. Zullen bekijken. Helaas hebben we op ons verzoek, t.g.v. ons jubileum een Ere- wedstrijd te spelen, van de K.N.V.B. een afwijzend antwoord gekre gen. Voor onze spelers minder prettig, daar door deze afwijzing hun feestavond vroegtijdig beëindigd zal zijn. BROWN. GROOTBEELD SUPER TV met 53 cm. beeldbuis In elegante salonkast t 998.- v Voor het Zuiden des Lands NOVAK Universele TV met 53 cm. beeldbuis I 998.- Folder met gegevens wordt U op aan vraag gaarne verstrekt door Pr. Hendriklaan 23 Amsterdam-Z. Telefoon 730485 23

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 23