Bellevue DINERS - RECEPTIES GERENOMMEERDE KEUKEN De doelman van de A.S.V.K.-ers had Hij moest nogal eens horizontaal het tegen onze jongens niet gemakkelijk AJAX Juniores B 4-A.S.V.K. B 3 kampioenschap. Maar de wedstrijd zelf, zó slechtVergeten we maar! Tot slot: Ajax 2Neerlandia 61. Juniores A3. Na Blauw Wit 3Ajax 3 20 zagen we de A3 Zondag 21 Fe bruari tegen kampioen Volewijckers 2 (alsnog onze gelukwen sen aan de groen-witten) in actie. Er is daar op Buiksloot door onze jongens een prima spelletje weggegeven. Jammer dat niet het gehele seizoen in deze opstelling werd gespeeld. Met 42 werd de thuisclub geklopt. Luitjes, we hebben er echt van ge noten en al is het seizoen dan bijna ten einde, bedenk dat er nog één of meer tournooien ,,in de pen" zitten waar successen be haald kunnen worden. Van kampioen juniores A4 hebben wij alleen te melden dat zij Zeeburgia 4 met 52 klopten. Een verslag hierover ontvingen wij niet. Juniores BI. -Spartaan BIAjax BI 22. Onze B-ers hebben nog steeds een, zij het kleine, kans en blijven hun best doen. R.K.A.V.I.C.Ajax 24. Hierover zegt de heer Wolterink: ,,In deze wedstrijd hebben Fred Bohne en zijn jongens getoond dat zij zeker wel goed voetbal kunnen spelen. De bal ging langs de grond, werd geplaatst en men wisselde kort spel af met lange trappen op de vleugels, met het doel zo snel mogelijk voor het vijandelijk doel te komen. Uit een dezer goed opgezette aan vallen kreeg Adri van Dijk de bal in goede schietpositie, wachtte niet en scoorde met een prachtig schot (10). Even later redde Ronnie Boomgaard toen hij oog-in-oog kwam met de gevaar lijke R.K.A.V.I.C.-rechtsbuiten. Nog moest hij eens handelend optreden toen de gehele achterhoede miste. Beide keren deed hij het prima. „Kanon" Ger Uittenbosch kogelde ons met een af standsschot naar 20 en rechtsbinnen Van Dijk maakte er met een fraaie kopbal 30 van. Maar R.K.A.V.I.C. hield vol. Twee onhoudbare ballen en het was 23 in een periode dat Ajax het tempo liet zakken. Maar bijtijds werd het gevaar ingezien en Adri verrichtte zijn „hattrick". Bijna was het nog 25 gewor den/ maar de thuisclub-keeper verwerkte de „poeier" van Ger knap tot corner. Een goede wedstrijd van beide elftallen, maar verdiend door (zie verder pagina 20) Leidsekade 90 Telefoon 36221 Amsterdam-Centrum 17

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 17