Gaarne even Uw aandacht JUWELIERS Bouwmeester Gerrand Grepen uit de Bestuursvergaderingen December 1959 Van afd. Amsterdam bericht, dat wedstrijd tegen Moskou geen doorgang vindt. Van de heer Tj. de Munnik, schrijven, waarin voorgesteld dd. 9 December i.v.m. 25 jaar Ajax-stadion, een gezellige avond voor hen, die indertijd opening meemaakten. Voor eigen reke ning een drankje en boerenkool met worst. Bij bestuur geen bezwaren. Sportverg. A.G.T. (Gem. Tram) 40 jaar. Zullen van belang stelling blijk geven. Van Junior Noordman, bericht, dat animo voor voetbalspel door kaakfractuur tot beneden nul gedaald en besloten als lid van onze club te bedanken. In overleg met Terrein-Commissie besloten dak kleedkamers „Voorland" van nieuwe bedekking te voorzien. Zal door eigen personeel worden uitgevoerd. Van Hong. Legatie verzoek om eind December tegen Vasas wedstrijd te spelen. Kunnen, zoals enige tijd geleden al aan Vasas bericht, met geen mogelijkheid aan verzoek voldoen. Toiletten. In verband met vele klachten bezoekers (open tribune) besloten, net als enige jaren geleden, aan achterzijde van genoemde tribune een z.g. toilet-wagen te plaatsen. Kost uiteraard geld, maar „de klant is nu eenmaal koning" en „ser vice" moet er zijn. Ajax-petten. Zoals reeds in een vorig clubblad vermeld, pet ten controleurs in bouwvallige toestand. Uit ingekomen offertes keus gedaan en 50 nieuwe hoofddeksels besteld. Dure grap, maar u koopt ook weieens nieuwe sokken. Hebt u voor mij... neen, geen sigarenbandje, maar een foto, een „Klubnadel", een „badge" etc. vragen Dennis Dale, R. W. Heiligeweg 1 2, Amsterdam-C Telefoon 36541 Hogart (Engeland), Heinz Meinhardt (Wansleben, Dl.), Curt Mecke (Detmold, Dl.). Laatstgenoemde schrijft: „Vergangene Woche habe ich Ihre Manschaft anlasslich eines Besuches in Schalke spielen und siegen sehen. Vor allem war ich von Ihren Spielern van Drecht, Visser und Prins begeistert". Is dat even wat? De heer Karei Piedfort, voorzitter F.C. Mechelen schrijft: „heb ik de eer Ued. te vragen of het u niet mogelijk is ons een foto en eventueel het kenteken van uw geëerde club te laten geworden". Het is maar een greep uit de vele verzoeken, die vrij wel dagelijks binnenkomen. We zouden er gaarne aan voldoen, maar we kunnen er echt niet aan beginnen. Fa. Philippens Co., vraagt in uitgebreid schrijven of zij bij voorkomende gelegenheden passage voor reizen per vliegtuig voor ons mag verzorgen. Zullen genoemde fa. in gedachten hou den. Van de heer H. W. Blankert bericht, dat hij bedankt als lid van onze club. Groundman Jan Lens, deze maand 25 jaar in dienst van onze vereniging. Zullen dit jubileum natuurlijk niet zonder meer voor bij gaan, daar „ome Jan" al die jaren onze grasmatten prima verzorgt en verder vele „klussies" naar genoegen van „groene- tafel-mannen" opknapt. Jan, nog vele jaren samen met je vrouw en de kinderen in goede gezondheid. „Zeeburgia" zegt dank voor betoonde belangstelling i.v.m. jubileum. Van de heer Barendse overzicht nieuwe contracten adverten ties Ajax-Nieuws. Door nieuwe telefooninstallatie radiokamer nogal bescha digd. Zal door eigen personeel weer in orde worden gemaakt. Door lekkage waterleiding, lichtleiding benedengang stadion naar de bl... Zal vernieuwd moeten worden. Enige firma's uit genodigd hun prijzen op tafel te leggen. Achtervangers. Om het wegraken van ballen zoveel mogelijk tegen te gaan, zullen we moeten overgaan tot het aanschaffen van z.g. „achtervangers" (doelen Middenweg). Van firma uit Katwijk bericht, dat zestig meter bollengrond voor ons beschikbaar. Besloten tot aankoop. In de nacht van 30 November 1.1. in ons stadion ingebroken. Diverse vernielingen geschied en enig geld gestolen. Met Ver- zekerings Mij. contact opgenomen en schade-expert op bezoek gehad. Door inbraak genoodzaakt tot aankoop van nieuwe brand kast. Daar er in ons stadion practisch niets te halen valt, be sloten een lichtgewicht stalen boekenkast aan te schaffen. Van clubavond-commissie verzoek biljartwedstrijd tegen scheidsrechters een feestelijk tintje te geven. Accoord. Van de heer Dick Bessem (Olymp. Stadion), hartelijk tele gram i.v.m. 25 jaar Ajax-stadion. Met K.L.M. contact opgenomen voor eventuele tour naar de Libanon. Junior Admiraal, bedankt als lid. Voorzitter geeft resumé van de rechtszitting zaak Sal. 60-jarig jubileum. Feest-Comité legt middels contact-man- bestuur plannen bloot. Plannen al in ver gevorderd stadium. U hoort er geleidelijk van. Besloten voor eerste elftal nieuwe reserve-shirts aan te schaffen. Ere-wedstrijd. Zullen pogingen doen om t.g.v. 60-jarig bestaan Ere-wedstrijd te spelen. Verzoek Amateur-Commissie Donderdags na afloop training spelers warm drankje. Accoord. Van dé heer Sebus en echtgenote (slachtoffers van auto botsing) vriendelijk schrijven, waarin dank voor betoonde be langstelling. (Naar wij vernemen zijn de heer en mevr. Sebus gelukkig weer aan de beterende hand. Wensen algehele ge nezing en hopen hen weer spoedig in ons stadion te mogen be groeten. Foto's diploma's. Gebleken, dat er nog steeds leden zijn, die het niet nodig vinden hun diploma's met (eigen) portret te ver sieren. Volgens de regelen van het huis, is dat kleine karweitje 18

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1959 | | pagina 18