Jaarlijkse Kienavond i OPEN Leden en donateursAttentie Waarschuwing Het bestuur vestigt er de aandacht op, dat het, behoudens bij zondere toestemming, aan leden van Ajax verboden is van an dere verenigingen lid te zijn, die dezelfde takken van sport be oefenen. Treedt men toch tot een andere vereniging toe, dan verliest men daardoor automatisch het lidmaatschap van Ajax. Uit de Ziekenkamer Van de heer B. Harinck vernamen wij, dat ere-lid Karei van der Lee al enige maanden ziek is. We wensen Karei, vanaf het begin dezer eeuw lid van onze club, een spoedig algeheel herstel toe. Oude sobat, houd je taai! Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling ter gelegenheid van ons huwelijk ondervonden, zeggen wij bestuur, leden en spelers eerste en tweede elftal hartelijk dank. J. Fransz M. J. Fransz-de Boorder. Burgerlijke Stand Ondertrouwd: de heer Ed. Staller en mej. Willy Soolsma. Huwelijksvoltrekking Dinsdag 8 December 11.30 uur ten Stadhuize, Amsterdam. Onze hartelijke felicitaties. HONKBAL De Honkbalcommissie zal op Woensdag 2 December a.s., 's avonds om 8 uur in het Ajax-restaurant vergaderen, ter be spreking van alle punten die nuttig zijn voor de verdere uitbouw van onze honkbalafdeling. Voor suggesties van de spelers zelf, houdt de commissie zich ten zeerste aanbevolen, hetzij monde ling op de vergadering, hetzij schriftelijk tevoren. De voorlopige agenda luidt: 1. Opening. 2. Samenstelling commissie. 3. Plannen seizoen 1960. 4. Wintertraining. 5. Training en coaching seizoen 1960. 6. Materiaal. 7. Suggesties uit de vergadering. 8. Rondvraag. 9. Honkbal-quiz tussen het le, 2e en juniores-negental. 10. Sluiting. De Honkbalcommissie rekent op de opkomst van alle senior en junior-honkballeden. Door drukke werkzaamheden heeft de heer W. Niepoth als secretaris van de Honkbalafdeling moeten bedanken. Het secretariaat wordt thans tot nadere aankondiging waar genomen door de heer M. Bremer, Bors van Waverenstraat 63, Amstelveen. Telefoon 02964 - 3103. Overdag: Amsterdam (020) 36097. Geen Amsterdammer of hij was wel eens in Volendam. Per as, per schaats, langs vaart en plas hij naar de paling kwam. En over buitenlanders hoef ik hier niet eens te spreken. Toeristisch Volendam is troef; zijn souvenirs „bekeken". Met een gemeenschap van niet meer dan negen duizend lieden weet het in een heel eigen sfeer folklore u te bieden. Geen vetter paling u ooit vindt waar ergens u ook kwam. En voetbal is voor 't kleinste kind de trots van Volendam. Ze hebben daar het spel al heel, heel jong onder de knie. Geen training is hun ooit te veel, ook dat wekt sympathie! Geen wonder dat haast iedereen hun voetbalpret wil delen. Van heind' en ver stroomt men er heen als Volendam moet spelen. Over de dijk al vroeg ze gaan. Toch wordt juist laat begonnen. Daar aan de Julianalaan heb je nog niet gewonnen. Meest geeft men voor de kansen der bezoekers nog geen cent. D i t heeft „Betaald" bijAjax er voorbeeldig ingeprent. En dus heeft Ajax weer 's gespeeld zoals slechts Ajax doet als men de koek reeds heeft verdeeld voordat men 't heeft ontmoet. Maar wat men (koek of paling?) ook tevoren reeds verdeelde, een club was er niet van de kook, een maar die VOETBAL speelde. Dit was beslist niet het geval bij AjaxA.D.O., nee. Ook A.D.O. deed wat met de bal, maar Ajax deed 't voor twee Uit tegen Elinkwijk wordt zwaar, want Elinkwijk is snel. Het haalde ons, dat is 't gevaar, al 's eerder uit ons spel. B. S. LE MARCHË. Maandag 21 December a.s. vindt in de benedenzaal van ons Stadion de plaats. Aanvang 8 uur precies 11 Kippen- en konijnenexperts hebben de zwaarste exemplaren voor ons uitgezocht en de prijzen-ophaaldienst is weer paraat. Als U een prijsje beschikbaar wilt stellenprachtig, één telefoontje en een lid van het comité komt even bij U langs Mogen wij op Uw medewerking rekenen?? Bij voorbaat, onze hartelijke dank I O ja, U wilt natuurlijk de namen en telefoonnummers weten van de Clubavond-Commissie. U krijgt ze van ons: C. J. La Fleur, Tel. 249324 - F. Louwaard, Tel. 132239 - K. W. v. d. Toorren, Tel. 57854 - A. de Wit, Tel. 60654 - A. Zwang, Tel. 55002 J

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1959 | | pagina 16