Bellevue Dankbetuiging Wijdlopig Honkbaloverzicht Contactavond DINERS - RECEPTIES GERENOMMEERDE KEUKEN 7 Volkers en Uriot. Door verschillende omstandigheden was dit trio verhinderd. Vlot naar huis, vlug een bad of douche genomen...... en toen: op naar het Ajax-Stadion, waar het gebruikelijke ceremonieel zou plaatsvinden, bestaande uit diner, prijsuitreiking, muziek en dans. Nieuweling Keizer die, gewoonte getrouw, de bel moest dra gen, was hiervan voor het diner vrijgesteld. Begonnen werd met de prijsuitreiking (een enorme collectie) door voorzitter La Fleur, waarbij deze, zoals gewoonlijk, voor iedereen een prettig woord had. Het verliep allemaal vlot. Al leen jammer dat door een niet juiste opstelling van de microfoon onze president niet altijd verstaanbaar was. Later aan het diner kwamen zijn speeches veel beter door. Het echtpaar Zwang, 25 jaar getrouwd, werd in de bloemetjes gezet. Mevrouw Boudrie kwam eveneens in de „blommen" voor de keurige tafelverzor ging. Als van ouds had onze huisbloemist Kolman weer voor het „versieringsmateriaal" gezorgd (con amore). Joop, hartelijk dank nog hiervoor. Het was weer uit-de-kunst. Penningmeester Dukker werd namens de vissers een fruit mand aangeboden, ter gelegenheid van zijn 40-jarig lidmaat schap, waarbij tweede voorzitter De Wit nog enkele hartelijke woorden aan die van La Fleur toevoegde. Huize Boudrie had wederom voor een keurig diner gezorgd, een orkestje bracht de gewenste stemming en onder leiding van balleider Van Deyck is er tot half-twaalf nog menig dansje ge maakt. Alvorens de eindstand bekend te maken, wil ik de Viscommis- sie gaarne een pluim op de hoed steken voor de prima orga nisatie. Verder een woord van grote dank aan de dames en heren, welke zorgden voor een prachtige hoeveelheid prijzen. En tot slot allen zeer veel dank voor de prettige medewerking. Ik hoop u het volgend jaar weer in goede gezondheid en met een goed humeur ergens in Nederland aan de waterkant te mogen treffen, en daarbij tevens de laatste minuut van de slotacte der „Parelvissers" te mogen aankondigen. De twee laatsten op de rangrlijst luisteren naar de namen: Robert en v. d. Puttelaar. Ik wil u even een geheim verklappen: beide heren hebben een afspraak gemaakt, dat zij gaan studeren om u volgend jaar aan de waterkant te vergasten op een imita tie van: Robert en Bertram. En nu de eindstand: Aantal vissen 678. Grootste baars, Jan de de Wit, 20 cm. 1. J. Zwaan 41 19. A. Nolten 17 2. H. Samson 37 20. J. Kolman 17 3. G. Heemskerk 30 21. J. Moos 16 4. P. v. Deyck 30 22. B. Theuerzeit 15 5. D. Bos 28 23. J. Heemskerk 15 6. F. van Osch 27 24. J. Keereweer 15 7. P. Breurkert 25 25. F. Dukker 15 8. A. Schroder 24 26. J. Hordijk 15 9. W. Heshof 24 27. J. Sedelaar 14 10. La Fleur 23 28. J. Slot 12 11. M. Brink 22 29. A. de Wit 11 12. J. de Wit 22 30. A. F. Strikkers 11 13. A. Levendig 21 31. J. de Haan 10 14. F. Couton 21 32. A. de Ruyter 10 15. P. Stroomberg 20 33. J. L. Strikkers 10 16. A. Vrenegoor 19 34. C. v. Dekken 10 17. W. Euwe 19 35. L. Robert 8 18. Keizer 18 36. J. v. d. Puttelaar 6 Gezien de enorme vangst zal voorzitter Melchers wel geen I>e honkbalvoorzitter was er, bye bye. Een auto uit het dorp Amstelveen Zat bij Ajax overal achterheen, In de prille ochtend of schemer Zag men voorzitter Bremer: „Bravo Martin, dat je alom verscheen!" Cake -walk Een pinch-hitter lag fijn te s o e z e n Toen de coach tegen hem wat ging smoezen „Ga aan slag, na dat dromen, Mep de bal langs die bomen, Dan trakteer ik op grote tompoezen!" Toontje heeft op taart gerekend. Het reserveteam zag zijn kans schoon, Het succes was wel buitengewoon, Voor Ronnenbergh en zijn ploeg Was de titel niet genoeg Eén hoera voor het tweede en coach Toon! SUS-actie. Voorts werden de juniores kampioen, Maar ergens wrong toch wel de schoen, Al wonnen ze met gemak, Mentaal waren ze zwak, Ook intern zij de leuze: „fatsoen". Hof-leverancier Aan de „jeugd" beleefde Ajax plezier, Voor de titel stond de deur op een kier, Na strijd met O.V.V.O. in drieën Gingen d'onzen door de knieën, Van 't Hof zegt vol hoop: ,,'n Jaar of vier!" Geen ka(s)tje zonder handschoenen enz. Pa Bonsen zat vaak op de kast Om te zien of de sleutel nog past, Het honkbalspul vergaren En tevens „goed" bewaren Gaat hém best af, dat staat vast. Eté. Dinsdag 6 October j.l. hielden bestuurs- en commissieleden hun eerste contactavond in dit seizoen. Na de opening en het voorlezen der notulen riep voorzitter J. Melchers in het bijzonder trainer Vic Buckingham „a hartely welcome" toe. Uit de wijze waarop onze nieuwe coach antwoord de viel voor de aanwezigen wel op te maken met welk een ernst en toewijding hij zijn taak opvat. Gelet op de bedoeling van een bijeenkomst als deze, n.l. door een uitwisseling van gedachten c.q. het doen van voorstellen e.d. tot een zo goed mogelijke organisatie te komen, kan worden gezegd dat de avond van 6 October daaraan zeker heeft be antwoord. spijt hebben, destijds tot de oprichters van de visclub te hebben behoord. C. E. de V. Mede namens mijn vrouw, dank ik degenen, die mijn 40-jarig lidmaatschap niet zonder meer voorbij wensten te laten gaan, voor de vele felicitaties, bloemen, enz. en het fraaie wandmeubel. Het is goed te hebben mogen constateren, dat ik nog vele vrienden in mijn vereniging heb. F. DUKKER. Leidsekade 90 Telefoon 36221 Amsterdam-Centrum

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1959 | | pagina 7