Gaarne even Uw aandacht Firma JACOB BAKKER 'n Voordelig adres 14 Grepen uit de Bestuursvergaderingen Sept./Oct. 1959 i Bericht K.N.V.B., dat spelers B. Muller en H. Groot zijn uit verkoren voor de wedstrijd LuxemburgNederland B, te hou den op Zondag 4 October (wedstrijd inmiddels gespeeld en onze clubgenoten een goede beurt gemaakt). De gezamenlijke Amsterdamse Ere-divisieclubs de heer D. Bessem een cadeau aangeboden ter gelegenheid van zijn 12)^- jarig jubileum. Onze amateur-spelers A. Pronk en J. Engelsma werden geko zen voor het Amsterdamse Amateurelftal. (Onze felicitaties). V.U.C., Den Haag, bedankt voor attentie bij 50-jarig bestaan. Mevr. de wed. Schoevaart zegt dank voor de betoonde be langstelling bij het overlijden van haar echtgenoot. De heer J. Bartelsman zegt in vriendelijk schrijven dank voor de fruitmand, die hij tijdens zijn ziekte mocht ontvangen. Vasas, Budapest, wil gedurende de maand December a.s. een wedstrijd tegen ons eerste elftal spelen.. De gevraagde vergoe ding is echter te hoog. Zullen trachten tegen een lager bedrag een match te arrangeren. Van „The Birmingham Federation of Boy's Clubs" het ver zoek ontvangen om gedurende de a.s. Paasdagen in Holland een paar wedstrijden te mogen spelen. Kunnen helaas aan dit ver zoek niet voldoen. Van de K.N.V.B. nieuwe bepalingen ontvangen betreffende verzekering van spelers, die uitkomen voor vertegenwoordigen de elftallen. Wegens het invallen van amateurspeler N. van der Weide in de wedstrijd tegen M.V.V., Maastricht, dient aan Z.F.C., Zaan dam, een bedrag van 2600.te worden betaald. K.N.V.B. ons beboet voor 100. Aan het in begin Mei a.s. door A.F.C. te organiseren welpen- tournooi zal door ons worden deelgenomen. Jan Fransz zal ter gelegenheid van zijn huwelijk een cadeau worden aangeboden. Op Zaterdag 3 October zal in Eindhoven een wedstrijd tegen „Eindhoven" worden gespeeld (wedstrijd inmiddels plaats ge vonden. Uitslag 12). Op 21 October a.s. zal tegen S.H.S. worden gespeeld (terrein V.U.C.) en op 11 November te Groningen tegen G.V.A.V. Een verandering in aanduiding der adressen A.F.C. „Ajax" in telefoongids zal worden doorgegeven. Teneinde een beter parkeren van auto's op onze terreinen te bereiken, zullen enige attributen voor verkeersregeling worden aangeschaft. De heer Dikhof zal wegens zijn verdienste voor „Ajax" als buitengewoon lid worden aangenomen. VERFWAREN, KWASTEN EN PENSELEN AMSTERDAM - WEESPERSTRAAT 138 - TELEF. 57517 Filialen Haarlemmerstraat 38, Tel. 63989 Nassauplein 11, Tel. 120254 Jan Evertsenstraat 138, Tel. 84649 De heer Schubert pleit voor een betere verdeling der kaarten voor de spelers. De heer Dukker zegt zulks toe. Over de wens van trainer Buckingham, bij uitwedstrijden geen dames mede te nemen, zal nog van gedachten worden gewisseld. De zitbanken van de open-tribune zullen met carboleum wor den behandeld. Om kosten te besparen zal een en ander in eigen beheer worden uitgevoerd. Om t.z.t. beslagen ten ijs te komen, zullen spelers betaald- voetbal worden gepolst omtrent een eventuele tour naar het buitenland in Juni/Juli a.s. Van Fijenoord schrijven waarin vraag gesteld, wanneer wij ons e.k. „Insulinde Cup"-tournooi organiseren. De Rotterdam mers n.l. van plan ook met een tournooi van wal te steken en geen behoefte aan varen in andermans water. Ons tournooi „ge pland" op dd. 20/22 Mei en dit laten weten. (Jeugd-commissie, misschien mogelijkheden tot samenwerking?) Van K.N.V.B. schrijven op de valreep dat match Spar taAjax uitgesteld in verband Europa-beker. Wij zijn met dit schrijven beslist niet in ons schik. Mevr. Aad Keizer zegt in vriendelijk schrijven dank voor ge zonden attentie. Wensen haar ook van deze plaats een spoedig herstel toe. Familie De Kruyff, „Het Linoleümhuis", zegt hartelijk dank voor betoonde belangstelling tijdens jubileumfeest ter gelegen heid 50-jarig bestaan. Van Schalke '04, dat voorgestelde datum returnmatch ac- coord. Wordt 4 November a.s. gespeeld. Doelnetten. Van firma, die in genoemd artikel zaken doet, offerte. Momenteel geen belangstelling. Van K.N.V.B. bericht, dat spelers Muller en De Groot mogen deelnemen aan training voor vertegenwoordigend elftal. Van scheidsrechtersvereniging A'dam uitnodiging tot deel name aan spelregelswedstrijd. In verband met de vele avonden, die voor de training zijn bestemd, uitnodiging helaas moeten afwijzen. Van de familie Van der Pol dankbetuiging voor stoffelijk blijk van belangstelling bij geboorte nieuwe wereldburger. Vriendschappelijke wedstrijden. Van S.H.S. en G.V.A.V. be richt, dat voorgestelde vergoedingen accoord. Nieuwe petten. Aangezien hoofddeksels van controleurs in deplorabele toestand en voor een club als de onze geen gezicht meer, in dwangpositie een pet-order moeten plaatsen. We zullen er echt niet met de pet naar gooien, maar eerst de Financiële Commissie even polsen. Kleedkamers Voorland. De oude tent schreeuwt om een nieuw dak. De firma Volkers prijsopgave gevraagd. Losse banken open-tribune. Tand des tijds aardig bezig ge weest. Er zal vernieuwd moeten worden. Dat kost weer een paar „kub". Mooi werk voor eigen personeel. Coca-Cola vraagt een filmavond in ons stadion te mogen ge ven. Door voorschriften brandweer niet mogelijk. Van de heer G. Kruiver een schrijven waarin hartelijk dank voor betoonde belangstelling tijdens zijn jubileum. Sportclub „Enschede" vraagt deelname aan tournooi voor 3e elftallen (eerste amateur), te houden dd. 10 Juni a.s. Sportclub bestaat n.l. 50 jaar. Bestuur geen bezwaar en dus werk aan de winkel voor amateurcommissie. Feestcommissie plannen ontvouwd m.b.t. 60-jarig bestaan. Wat financiën betreft, bij bestuur geen bezwaar. Leden feest comité, jongens, die op de pecunia zitten. Zullen echter toch de „barse mannen" van de Financiële Commissie raadplegen. Jeugdcommissie ook al met plannen op tafel. In grote lijnen geaccepteerd. Bestuur wil echter vinger in de pap. Dat laatste geldt ook voor het Feest-comité. Bezoek thuiswedstrijden eerste elftal. Gebleken, dat er op alle mogelijke en onmogelijke manieren wordt getracht zonder plaatsbewijs tot onze tribunes toegang te verkrijgen. Dat gelukt, helaas, maar al te dikwijls. Het bestuur verzoekt de leden alle mogelijke medewerking te verlenen, dit euvel de kop in te druk ken. Leden, die contróle-diensten willen verrichten, zijn harte lijk welkom. BROWN.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1959 | | pagina 14