Afscheid Correspondentie 11 U weet, als men het over de belastingen heeft, gaat dat meest al niet zo van harte Dat wij met gemengde gevoelens hier de naam noemen van de heer J. E. Turk, Verificateur Chef van Dienst der Gemeentebelastingen (Afd. Vermakelijkheden) is niet, omdat wij hem geen warm hart toe dragen. Integendeel. Maar de heer Turk ging 30 September j.l. de Gemeentedienst in verband met pensionering verlaten en daarmede kwam een eind aan een lange periode van prettige samenwerking tussen hem en Ajax. Vanaf deze plaats danken wij de heer Turk nog hartelijk hier voor en wensen hem namens onze vereniging het allerbeste toe. De heer G. H. Verbeek. Hartelijk dank voor de sportkrant. De wedstrijd ligt echter alweer zover achter ons, dat wij er niet op willen terugkomen. Trouwens, op hetgeen die Amsterdam se verslaggever schrijft past o.i. maar één reactie: mede lijdend de schouders ophalen. Droevig!! Canard. Eindstanden cricket etc. zijn t.z.t. natuurlijk wel kom. Ajax—Sp.cl. Enschede De achterhoede van de Sportclub moest alle zeilen bijzetten om doelpunten te voorkomen. Drie spelers zijn aanwezig om Henk Groot het scoren te beletten In Memoriam Eind September bereikte ons de droeve tijding, dat HERMAN BAKKER Jr. was overleden. Wijlen Herman Bakker behoorde tot onze oudste en vooral ook actiefste leden. O.m. was hij vele jaren lid van de Jeugd-commissie, in welke functie ook de jongere leden hem nog zullen kennen. De ouderen onder ons, zij die vroeger met hem hebben gevoetbald in Ajax 3 en vooral het „Vierde", degenen die 's zomers met hem deel uitmaakten van de cricketploeg, alsmede de Jeugd-commissieleden, zij allen bewaren aan Henk de meest prettige herinneringen. Bij de uit-wed strijden of bij feestelijkheden e.d., droeg hij altijd niet weinig bij tot de juiste stemming en goede sfeer. Naast de sport behoorde zingen (hij was lid van „Toonkunst") tot zijn grootste liefhebberij. In verband hiermede denken wij nog aan zijn deelname aan het prachtige koor, voor komende in „Ajax in 't Goud", ter gelegenheid van ons 50-jarig bestaan. Jammer, erg jammer, dat juist deze opgewekte mens zo langdurig moest lijden. Hij droeg het echter geduldig en is zacht en kalm ont slapen. Beste Henk, rust in Vrede. Het bestuur der A.F.C. „Ajax". Met groot leedwezen ontvingen wij het bericht, dat de heer A. C. NIETVELD, in leven donateur van onze vereniging, in de leeftijd van 65 jaar, plotseling was overleden. Hij ruste in vrede. Het bestuur der A.F.C. „Ajax". Half October bereikte ons het bericht, dat de heer J. H. GYRATH, jarenlang donateur van onze vereniging, voor eeuwig was ingeslapen. Hij ruste in vrede. Het bestuur der A.F.C. „Ajax". Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de heer J. M. HENSEL in leven donateur van onze vereniging. Hij ruste in vrede. Bestuur A.F.C. „Ajax".

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1959 | | pagina 11