.welcome J Van hel Secretariaat Van de Penningmeester 15 Dameskaarten nieuwe donateurs: per jaar plus zegel ƒ50 0,15 Medische sportkeuring: Momenteel zijn reeds de meeste spelers gekeurd. Diegenen die hieraan nog niet hebben voldaan, kunnen bij de administra teur een formulier invullen. Gelieve er rekening mede te hou den, dat indien men niet gekeurd is, men niet aan wedstrijden kan deelnemen. Dit heeft ook betrekking op oudere spelers. Veteranen boven de 40 jaar moeten in het vervolg elk jaar worden gekeurd. Zelfs, al gaat het om een enkele wedstrijd. Hieraan wordt streng de hand gehouden. Aangenomen als Jun.lid: J. Boszhard, H. B. Kreuger, T. P. Pasman, H. Perotti, J. Rooseman, J. H. v. Schaick, W. v. d. Toom en N. C. Visser. Aangenomen als Jun. B: E. Bakker, H. F. de Boer, K. Groen, C. v. Hamersveld, A. v. Ingen, J. J. Kottman, C. Meyer, N. v. Dijk, J. D. de Bruin, R. C. Craaikamp, T. W. Papavoine, W. J. Penning, M. Midden dorp, J. A. H. v. d. Moolen, A. de Rooy, S. Zweerman, J. Gerver en Th. Vasseur. Aangenomen als Welp: R. v. Beek, R. J. M. Claus, J. Dear, A. J. v. Eyden, E. Heyens, R. Lobatto, J. Nagel, G. v. h. Nederend, M. Overstegen, L. Rijke- boer, L. Schaaphok, M. v. d. Velden, A. B. Viëtor, G. H. Voge laar, Tj. J. v. Wijk en M. T. Zurhake. 50,15 Overschrijven per postgiro nr. 123977, penningmeester A.F.C. ,,Ajax", Maasstraat 192, alhier, is gewenst. Het diploma wordt dan per post toegezonden. Autokaarten zijn verkrijgbaar a 10,per stuk. Op uw giro duidelijk vermelden hetgeen u wenst. Beleefd verzoeken wij (de werkende leden) zo mogelijk de contributie voor een geheel jaar over te maken, hetgeen voor de administratie aanmerkelijk eenvoudiger is. Diploma's kunnen eventueel ook afgehaald worden aan het Ajax-kantoor tussen 912 en 2—5 uur. Men gelieve er rekening mee te houden, dat de diploma's binnen 2 maanden betaald moeten zijn. Indien donateurs willen deelnemen aan de K.N.V.B.-toto dan gelieve men bij het voldoen van de contributie 1,inleggeld te storten. CONTRIBUTIEREGELING Werkende leden betalen voor het eerste halfjaar: plus reglement Wij maken de werkende leden er op attent, dat het diploma geen recht van toegang geeft voor dames. Ingevolge besluit van de Alg. Vergadering zijn de dameskaarten gesteld op 10,per jaar. Juniores A betalen voor het eerste halfjaar: plus reglement Ook de diploma's van de Jun. A geven geen recht van toegang voor dames. Dameskaarten per jaar 10 Jun. B betalen; Welpen betalen: Oude donateurs betalen: Dameskaarten oude donateurs; Nieuwe donateurs betalen: per jaar plus reglement per jaar plus reglement per jaar plus clubblad reglement en zegel per jaar plus zegel per jaar plus zegel plus reglement 10,— 0,50 10,50 7,50 0,50 8,— 8,50 0,50 9,— 6,— 0,50 6,50 30,— 5,— 0,50 0,15 35,65 25,— 0,15 ƒ25,15 f 55,65

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1959 | | pagina 15