WÊM ANDERiESEN Gaarne even Uw aandacht alle verzekeringen 12 Grepen uit de Bestuursvergaderingen April/Mei 1959 Met Spuitbeton N.V., Zeist, contract, reparaties tribunes. Werk reeds in uitvoering. Uitnodiging deelname tournooi „De Jagers" (sterkste ama teur-team en veteranen) niet geaccepteerd. Weekblad „Toto" verzoekt perskaart voor volgend seizoen. Accoord. A.V.B. Juniores-tournooi voor alle aangesloten verenigin gen wordt gehouden op 24 Mei en 7 Juni a.s. Zullen deelnemen. Return-match tegen Antwerp F.C. te Antwerpen, wordt ge speeld op 16 of 17 Mei a.s. Match tegen F.C. Barcelona. Ons in verbinding gesteld met Mr. C. Braasem. Kans op succes o.i. niet groot. Juniores Schaaphok, Roosendaal, Pronk en Engelsma uitge nodigd voor div. A.V.B.-elftallen. ,,De Valk", Valkenswaard 50 jaar. Zullen felicitaties doen toekomen. Afd. Reclame. Voor borden, staande bij ingangen van ons stadion, enige gegadigden. Onderhandelingen gaande. Van „Sport en Sportwereld" overdruk artikel „Voortaan geen „spek en bonenwedstrijden" meer op bestuurstafel. Toe vallig in ons vorig clubblad ook over deze aangelegenheid de trom geroerd. Volkomen met schrijver eens, dat er iets gedaan moet worden, want huidige gang van zaken zwaar knudde. Desnoods van half Augustus tot einde September twee wed strijden per week. Ook desnoods, competitie kleiner maken of iets doen in richting die S. en S. aangeeft. Aangegeven richting o.i. niet ideaal, maar het is tenminste iets. Vlotte jongens, die van opschieten houden, aantreden geblazen. Zaterdag 9 Mei candidaat voor wijze voetballessen, Mr. Mal- combe Allison, in Amsterdam. Onderhoud gehad met enige vroede vaderen van onze club. Mr. A. lijkt ons prettige kerel. Speelde o.m. zeven jaar in West Ham United. Spilplaats. Thans manager^coach van Amateur club. Vond ons stadion en de grasmat prima. Het vertoonde spelpraten we niet over. Komt met Chelsea mee of ons zijn beslissing te vertellen. Contract met trainer amateurs Van der Veen, die het dit seizoen uitstekend deed, Ajax3, 4, 5, 7 en een sloot juniores kampioen (hulde Jany!) voor een jaar verlengd. Van de firma Van Eyk en Lenting, Nieuwveen, aanbieding drainage schoon te maken. Hoogst noodzakelijk. Wordt nader bekeken. Van K.N.V.B. aanwijzingen ontvangen met betrekking op zeggen spelers-contracten. Van 't Hofflaan 10 Amsterdam-Oost Telefoon 741502 <f Beveelt zich beleefd aan voor Inspecteur U.V.B. Zustervereniging T.O.G. 50 jaar. Onze felicitaties. Heer De Wit als afgevaardigde naar receptie. Bal onder zijn arm. Van heer Cor Braasem, Spanje, bericht, dat trip F.C. Barce lona naar ons land, geen doorgang. Pech gehad. De heer J. J. Metz, in verband honkbalprestaties, overge boekt naar afd. Buitengewone Leden. Schalke '04 wil tegen knap bedrag bij ons een partijtje voet ballen. Accoord, als wij voor return-match hetzelfde knappe bedrag terug ontvangen. Nog geen antwoord. Jan Seelen uitnodiging Ned. B-elftal. Onze felicitaties, Jan. Return-match Antwerp F.C. Oplossing gevonden en zoals u bekend reeds gespeeld. Aardige match en 23 zege voor onze clubmakkers. Twee vliegen in één klap door op terugreis even bij N.O.A.D. aan te gaan. In Tilburg een draw (22), maar ook dat wist u al. Agenda algemene vergadering samengesteld. Ontvangt u één dezer dagen. Beurt van aftreden de heer Elzenga. Na loting- de prijs gevallen voor de afd. „Betaald Voetbal" op de pet van Jan Potharst. De heren Keizer en Schubert, de sigaar en de heer Muller, bij de „Amateurs" het slachtoffer. Als troost: genoemde heren hebben zich herkiesbaar gesteld. Trip naar San Remo. Contractspeler Bob Westra, zal reis niet meemaken, daar eerste elftal laatste weken Augustus reeds aan de slag. 23 Mei match SabenaDouane Schiphol, op een van onze velden. Verzoek „Alkmaar" om J. Swart voor een wedstrijd af te staan. Accoord. Honkbal Bond zegt in vriendelijk schrijven dank voor geno ten gastvrijheid. Zaterdag 23 Mei vergadering betaald voetbal K.N.V.B. De heren Schubert en Potharst naar bijeenkomst. Engelsma uitgenodigd voor match Amateur-elftal tegen D.W.S.-A. Gefeliciteerd, boy! Ontvangen concept voorstel Volewijckers en D.W.S.-A. Be treft samenwerking indeling competitie. In aansluiting hierop samenkomst gehad, die geen rijpe vruchten heeft afgeworpen. Heer Stallman 50 jaar geleden in echt verbonden. Deze oer- Ajacied, naast felicitatie, stoffelijk bewijs van hulde gezonden. Training (amateurs) met uitzondering juniores 1 en derde elftal per 1 Juni a.s. stopgezet. Herstel grasmatten. Een duur geval, dat zich jaarlijks her haalt. Hiervoor is nodig zaad, compost, aarde en zand. Enige offertes ontvangen. Wie kan met verstand van zaken derge lijke offertes beoordelen. In ons college niemand, daarom een expert van de gemeente, de heer Huberts, om advies gevraagd en verkregen. In uitgebreid rapport wat nodig en wat te doen staat, waardoor 2000,minder uit de clubkas. De heer Huberts onze hartelijke dank. Herstel grasmatten reeds in volle gang. Zustervereniging S.L.T.O. 40 jaar. Zullen felicitaties doen toekomen. Transfers. Afd. Betaald Voetbal een lijstje samengesteld van spelers, die op de transferlijst geplaatst zullen worden. BROWN. mm Directie CAREL C. KAMLAG en TOM MANDERS

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1959 | | pagina 12