NO VA K-autoradio 's Hóóg geprezen - Lóóg geprijsd 9 toch met 31 voor stond. Qua spel waren de Wandelwegbe woners vaak meer te bewonderen dan de onzen. Vijf minuten na de hervatting bracht een strafschop de stand zelfs op 32. Toen (eindelijk!) kwam het betere spel bij Ajax en.binnen 20 minuten was het 8—2!! Na 9—2 bracht een zeer fraai doel punt van de A.F.C.-centervoor de einduitslag op 93! Jongens, van harte gefeliciteerd. Flesje en koek waren weer goed, hè? Juniores A 4. We moeten omtrent dit team volstaan met slechts de be schikbare uitslagen te vermelden. Tegen R.A.P. uit werd met 52 verloren en aan de Velserweg tegen S.L.T.O. A 1 uit werd een gelijkspel, 22, behaald. Juniores A 5. Dit elftal blijft goed doorgaan. Luistert u maar: Ajax A 5—R.A.P. 3 12—0! T.I.W. A 2'Ajax A 5 2—9 Ajax A 5—S.D.W. A 3 10—0! Resultaten dus, die er mogen zijn! Jammer dat men in het begin van de competitie het wel eens heeft laten liggen. Er bestaat nu nog slechts een theoretische kans, maar in ieder geval een kans, dus.volhouden maar! Juniores B 1. Uitslagen: Ajax B 1—J.O.S. B 1 2—1 De Volewijckers B 1Ajax B 1 0lü Ajax B 1De Spartaan B 1 32! Over de tweede wedstrijd schrijft de heer Van Ens: „De wedstrijd tegen de ongeslagen leiders heeft voor onze jongens het zoet der overwinning gebracht, maar deze heeft lange tijd aan de berucht geworden „zijden-draad" gehangen. Gedurende de gehele wedstrijd waren wij wel steeds iets ster ker, maar de aanvallen van de Volewijckers hielden steeds ge vaar in. Een paar fraaie kansen voor onze voorhoede werden jammerlijk gemist. Overigens was het een gelukkig feit, dat onze halfspelers Henny Schipper en Gunther de Haan stevig het middenveld in bezit hielden. Rust kwam met 00. Na de thee werd ons overwicht nog beduidend sterker en Peter Voogt mocht na 5 minuten het genoegen smaken met een harde schuiver het zeer verdiende punt te doen aantekenen. Maar de V.-jongens gingen nog feller op de bal zitten en onze achterhoede kreeg het zwaar te verduren. Eenmaal werd Van Lieshout gepasseerd en een onzer achterspelers kon het doel punt slechts voorkomen, door de bal met de hand uit het doel te slaan. Penalty!! Tot grote vreugde van alles wat Ajax was, keerde onze keeper deze strafschop meesterlijk. Nadat Peter Voogt, juist opgekalefaterd van een blessure, nog eens tegen de paal geknald had, kwam het einde van deze interessante match." Vandaag zagen we de spannende wedstrijd tegen De Spar taan. We hebben aan beide kanten hard zien werken en vaak goed zien spelen met Ajax technisch iets beter waardoor de zege onze jongens wel toe kwam. Ook hier is nog een (zij het theoretische) kans. Koploper De Volewijckers komt nog naar de Meer, dustanden op elkaar, boys. Juniores B 2. Onze kampioenen kwamen slechts één keer in het veld en wel tegen Zeeburgia (uit). Uitslag: 0—4. Juniores B 3. Geen nieuws! De nieuwste onzer modellen mèt drukknopsysteem) NOVAK Record II, type 578 Excl. antenne en luidspreker f 179,- Twee golfbereiken, dubbele toonregeling, feilloze ontstoring Vraag Uw dealer! ShowroomPr. Hendriklaan 23, Amsterdam-Z. Tel. Verkoop 730199, Techn. Dienst 730485 Juniores B 4. Van de match Ajax B 4Z.S.G.O. B 2 (60!) over naar de heer Van Ens: „Met zeer veel genoegen kunnen we weer eens een overwin ning melden van onze B 4-jongens. Zij moeten zo vaak in de zware 2e klasse tegen veel oudere en qua lichaamskracht ster kere jongens optornen, zodat een overwinning voor hen van dubbele betekenis is. Deze zege werd verworven door goed technisch voetbal en vooral de linkervleugel Theunissev. Eg- mond en rechtsbinnen Rein waren een voortdurend gevaar voor de Z.S.G.O.-achterhoede. Centervoor Pijlman maakte een mooie goal. De andere doelpunten werden gescoord door Rein, Theunisse en v. Egmond. Keeper Schalm veredigde zijn doel op rustige en betrouwbare wijze. RietbergenBlok in de ach terhoede en middenlinie KeilerBekkeringBachra konden de doorzichtige aanvallen van de Z.S.G.O.-voorhoede wel de baas. Rechtsbuiten v. d. Moolen hoedde zich er voor niet te veel terug te trekken en vooral zijn lijn te houden." Wel bedankt, heer Van Ens. Mooi werk van deze jongens. Ze doen hun best. Maar dat het niet altijd lukt: W.M.S. B 1Ajax B 4 70! De Juniores B 5 en B 6 zijn beide ook kampioen geworden, waarmede wij onze Benja mins van harte gelukwensen. Eerst was het de B 6 (eerlijk is eerlijk). De Spartaan 5 werd met 40 geklopt, waarna de heer Martens voor de Ajax-tractatie ging zorgdragen. De hoogste titel voor de B 5 werd aan de Wandelweg tegen A.F.C. B 4 behaald. Met 51 bleef Ajax in de meerderheid en zo werd hier de eretitel een feit. Tot de volgende keer. T. M. Kantoorartikelen Schrijfmachines Tel- en Rekenmachines Weteringschans 185- 223 - Telefoon 31842-39596-36231-36890 - Amsterdam Kantoor- en Bedrijfsmeubelen Showroom kantoormeubelen Middenweg 97-99 - Telefoon 746097

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1959 | | pagina 9