RADIO PEET IVMf ANDER/ESEN Gaarne even Uw aandacht r i 15 Grepen uit de Bestuursvergaderingen Maart/April 1959 Van Antwerp F.C. bericht, dat de door ons voorgestelde datum niet schikt. Returnmatch kan dus voorlopig niet plaats vinden. Benzine en Petroleum Mij., verzoekt op 3 of 10 October ge bruik te mogen maken van onze accommodatie. Hebben con dities gesteld. Nog geen nader bericht. Van de heren Horn en Blok dankbetuigingen ontvangen voor betoonde belangstelling tijdens jubilea. Met Camera Obscura accoord. Per 1 Augustus a.s. geluids reclame tijdens halftime wedstrijden eerste elftal. Jubileum-tournooi V.V. „Helder". Zal worden deelgenomen als condities acceptabel. Bekerwedstrijd AjaxWatergraafsmeer. Met tegenpartij overeengekomen match op Zaterdagmiddag voor Holland België. Inmiddels gespeeld en uitslag 21 voor mixture eerste en tweede elftal. Verzoek heer Interskan voor een wedstrijd in Oost-Duitsland. Afgewezen. Ook Bayer Leverkussen (uit en thuis), B.V.V.-jeugdtournooi en Hilversum-Veteranentournooi, niet geaccepteerd. Heer Elzenga, zal met Honkbal-Commissie bespreking heb ben inzake indeling training honkballers. Reeds geschied. Carlin Boys, San Remo, vraagt deelname Jeugdtournooi. Zullen nadere inlichtingen inwinnen. Cricket-afdeling. Verzoek heer Pil, bedrag voor cricketma teriaal etc. Toegestaan 500, Ere-lid Karei van der Lee, zegt in vriendelijk schrijven dank voor uitreiking (heer Schubert) gouden speld. Gebruik Sauna, Ajax-stadion. Voortaan alleen voor werkende leden. Feestcommissie deelt mede, dat kosten jaarfeest 150, lager dan geraamd. Feestcommissie onder dankzegging eervol ontslag. Nieuwe Feestcommissie in verband 60-jarig bestaan geïn stalleerd. Leden: J. Schoevaart, C. H. Geudeker, C. La Fleur, M. de Groot en ondergetekende als vijfde rad aan de wagen. Genoemde heren zich reeds aan de tafel (koffie) gezet en nu al rimpels van het peinzen. U hoort er beslist nader van. Restauratie tribunes. Besprekingen in ver gevorderd stadium en zeer spoedig aanbesteding. Binnenkort ziet u de betonmolens draaien. Van 't Hofflaan 10 Amsterdam-Oost Telefoon 741502 Beveelt zich beleefd aan voor alle verzekeriiigen Inspecteur U.V.B. Bandrecorders, Televisie en Radio Grootste en snelste „Service" met 3 wagens Van Woustraat 74 en 84, Amsterdam-Z. Tel. 734757-728060 (na 6 uur 133051 -734758 In overleg met Honkbalcommissie entree-prijzen wedstrijden eerste team vastgesteld, ƒ0,50 (kinderen ƒ0,25) alle rangen. Jubileum Hare Majesteit de Koningin. Aan Huldigings Comité bijdrage gezonden. Jaarlijkse Algemene Vergadering. Wordt dit jaar gehouden op 25 Juni a.s. Telefoons stadion. Zullen door P.T.T. worden veranderd (ver beterd). Junior Bob Westra, krijgt contract. Van de heren Leent vaar, Zwang en Rob Dukker, dankbetui gingen ontvangen voor gezonden attenties. Oosterspeeltuin Vereniging zal tijdens wedstrijd Ajax D.O.S. in ons stadion doosjes lucifers verkopen. Vereniging heeft veel geld nodig, dus sla een voorraadje in. V.V.A. Jan van Eck-tournooi. 16 en 23 Augustus a.s. Zullen deelnemen met tweede elftal. Hemelvaartsdag. Welpen-tournooi V.V.A. Nemen deel. Carlin Boys, San Remo. Tournooi van 21/30 Augustus a.s. Aantrekkelijke condities. Achttien deelnemers, reis en verblijf kosten practisch vrij. Zullen deelnemen. 50-jarig bestaan onderafdeling Nijmegen K.N.V.B. Spelen 22 Juli a.s. erewedstrijd. Tegenstander nog niet bekend. A.V.R.O.-dag te Apeldoorn op Hemelvaartsdag. Spelen tegen versterkt A.G.O.V.V. vriendschappelijke wedstrijd. 10 Mei a.s. te Haarlem E.D.O.Ajax. Vriendschappelijk. Stedenwedstrijd AmsterdamDuisburg, die op ons veld ge speeld zou worden, voorlopig uitgesteld. „Enschede" bericht, dat wedstrijden tegen F.C. Barcelona, nog niet rond. Zien met belangstelling nadere berichten tege moet. BROWN. ijmm ro -7ë£. Directie CAREL C. KAMLAG en TOM MANDERS

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1959 | | pagina 15