Vanaf 15 Februari kwamen onze lagere elftallen tot 8 Maart maar weinig in touw, gehele en gedeeltelijke afkeuringen gooi den menigmaal roet in het eten. Onze eerste reserves traden tweemaal op, verloren op het kantje af met 43 van Blauw-Wit 2, waar een gelijk spel zeker niet tot de onmogelijkheden behoorde en stuurden in eigen home de Graafschap-reserves met een 60 nederlaag naar huis. Het derde elftal bleef op de goede weg voortgaan, klopte op Voorland V.V.A. 2 met 31 en De Spartaan 2 (uit) met 30. Een zeer goede prestatie. De wedstrijd tegen V.V.A. 2 werd bijgewoond door onze trai ner v. d. Veen, die van mening was dat een gelijk spel de beste verhouding was, na van beide partijen behoorlijk en enthousiast spel te hebben gezien. Ajax 4 kwam slechts één keer binnen de lijnen aan de James Rosskade, waar de lagere elftallen van D.W.S.-A. spelen. Ook deze wedstrijd had de belangstelling (op dezelfde Zon dag als Ajax 3V.V.A. 2) van onze hulptrainer en ook hier vond hij de overwinning van onze jongens met 42 op D.W.S.-A. 3 aan de hoge kant uitgevallen en de ex-Spaarn- dammerdijkbewoners met een beetje geluk een gelijk spel had den kunnen behalen. Ajax 5 liet er in twee wedstrijden geen gras over groeien, won de zeer zware uitwedstrijd tegen A.S.V. Arsenal 2 met 3—1 en stuurde de daaropvolgende week D.V.O.S. 2 met een 92 nederlaag naar huis terug. De kampioencandidatuur werd hier mede volledig gesteld. De spelers van ons zesde elftal kwamen slechts één wedstrijd in het nieuws, moesten om een nederlaag te incasseren naar de overkant van het IJ om na afloop Energia 2 te bedanken voor het 41-lesje. Het zevende elftal krijgt er weer schik in en wil deze er blijkbaar ook in houden, trokken naar de wereldstad Boven kerk, omzeilde daar een lastige klip door Roda '23, derde elftal, n^et 32 te kloppen en de daaropvolgende Zondag Ahrends 3 op één der voorvelden aan de Middenweg met 20 te kloppen. Geen overtuigende cijfers zult u misschien zeggen, maar 4 punten. Ondanks een sterke opstelling met grote kanonnen, kwamen de spelers van het tweede elftal niet verder dan een gelijk spel tegen Enschede 2. De spelers uit de textielstad vochten er meer voor. Het derde elftal blijft op de goede weg voortgaan en klopte R.C.H.aan de Middenweg met 20. De elftallen van de Racing hebben wij wel eens betere resultaten zien boeken. Met een" kleine overwinning op eigen veld tegen 't Gooi 3 De jaarlijkse bijeenkomst van de „Bordjes Club" in Hotel Restaurant „Atlantic" was wederom een groot succes. De „Bordemannen" luisteren aandachtig naar Ere-president Marius Koolhaas

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1959 | | pagina 6