3 Het bal heeft tot diep in de nacht geduurd en dat de laatste bezoeker pas om over half vijf „Krasnapolsky" verliet is wel een bewijs, dat het jaarfeest in de smaak is gevallen. Meestal vertrekt het grootste gedeelte na afloop van het cabaret. Nu bleef een ongekend aantal Ajacieden het bal bijwonen, om te dansen of om een „napraatje" te houden. Het zal voor de com missie, die ons 60-jarig bestaan in de bloemetjes moet zetten, niet meevallen, het werk van de heren Geudeker, De Groot en La Fleur, te verbeteren. Er zal o.i. zo spoedig mogelijk een nieuw comité in het leven geroepen moeten worden, of voelt u iets voor de mannen, die zo juist van hun taak ontheven zijn? Uw mening en uw suggesties worden echt gewaardeerd. De heer Hummenberger gaat ons verlaten. Enige dagbladen hebben dit feit uitvoerig vermeld, zodat u volkomen op de hoogte is, of kan zijn. Ook zult u hebben gelezen, dat wij een nieuwe trainer in Engeland gaan zoeken. De journalisten waren nog beter georiënteerd dan wij. Dat zoeken in Engeland zullen we dan maar aannemen, alhoewel het niet zal meevallen. Er is n.l. zoiets als een vergunning nodig en daarmede heeft b.v. de K.N.V.B. weinig of niets te maken. En, wat minder prettig is, buitenlandse trainers krijgen heden ten dage niet erg rap een vergunning. Wel waren wij één van de eerste verenigingen, die een buitenlandse trainer in dienst namen en vinden drie Neder landse trainers bij onze club gelegenheid wijze voetballessen uit te delen, maar of dat gewicht in de schaal legt zullen we moeten afwachten. Maar, u kimt er van verzekerd zijn, het bestuur is paraat. De eieren-avond, georganiseerd door de Clubavond-commis sie, werd bezocht door circa honderd rood-wittelingen en slaag de uitstekend. Vijf en tachtig prijzen hadden de vlotte jongens van het comité te voorschijn getoverd eieren, taarten, siga ren, sigaretten etc. die via vlotbruggen, sjoelbakken, kla verjassen en biljarten een eigenaar moesten vinden. Die eigenaars zijn voor de draad gekomen. De heer Lakmaker won de eerste prijs (5013 punten) en mevr. Dukker de tweede prijs (4834 punten) wij hadden er ook 2900 bij het klaverjassen (hoe zou die meneer Lakmaker dat hebben versierd?). De heer Welling won met 3804 punten de 48ste prijs en de heer Schuur man met 2840 nog slechter dan wij de Slemiele-prijs. Bij het sjoelbakken en vlotbrug was mevr. Prins de kam pioene en de biljartmatador wie zou het anders moeten zyn luisterde naar de naam A. de Wit. Een gezellig dansje besloot deze genoegelijke avond in Hotel Suisse, waarmede de heren Van der Toorren, Louwaard, La Fleur en De Wit (de heer Zwang is helaas nog steeds ziek) weer een beste beurt hebben gemaakt. De biljartwedstrijd tegen de scheidsrechters, die enige weken geleden werd gehouden, eindigde in een overwinning voor het Ajax-team. BROWN. Natuurlijk moesten de gehuldigde „Bordemannen" (25, 40 en 50 jaar) op een „plaatje" Op de eerste rij redacteur De Vlieger en Fons Pelser. Op de tweede rij „de jeugd" t.w. D. Schalm, Wim Schoevaart, J. Spet en J. Puttelaar Op de achterste rij Kolman, Keyzer, Jan Schoevaart, Ingenbleek, Hemmen, Stahlman, Levie, Verburgt, Jesse en Meyer Kantoorartikelen Doorschrijfsystemen Schrijfmachines Tel- en Rekenmachines Weteringschans 185- 223 - Telefoon 31842-39596-36231-36890 Amsterdam Kantoor- en Bedrijfsmeubelen Showroom kantoormeubelen Middenweg 97-99 - Telefoon 746097

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1959 | | pagina 3