HET UNOLEUMHUIS LINOLEUM en COLOVINYL-tegelvloeren 9 Elk rayon zal dan teams gaan vormen, die in een compe titie zullen uitmaken wie het sterkste is. Dit team zal ons land dan vertegenwoordigen in een compe titie in Europees verband; de zogenaamde „Babe Ruth-compe- titie". Waar de „gelden" vandaan moeten komen? Van de scheidsrechterscommissie van de K.N.H.B. ontvingen wij een brief, waarin een dringend beroep gedaan wordt op iedere honkballer om het tekort aan scheidsrechters zo spoedig mogelijk op te heffen. Het ligt in de bedoeling om in de week van 5 tot 21 Maart te beginnen met een scheidsrechterscursus. Liefhebbers kunnen zich tot 9 Maart aanmelden bij de heer H. H. H. Boersma, Overtoom 459-1, Amsterdam, tel. 88690. De Algemene Vergadering van de K.N.H.B. zal op 28 Fe bruari in de congreszaal van „Krasnapolsky" te Amsterdam worden gehouden. Hoewel de agenda 21 punten aangeeft, zal de vergadering niet veel moeilijkheden opleveren, zodat zij dus m.i. een rustig karakter kan dragen. Uit het financiële verslag van het gehouden Europese kam pioenschap komt wel duidelijk tot uiting, dat dit tournooi heel wat geld heeft gekost. Zo zijn er b.v. aan terrein en tribunes 14.500,uitgegeven, terwijl de kosten van de deelnemende teams 12.500,hebben bedragen. De vermakelijkheids-omzetbelasting werd ruim 11.150, rijker. Aan recettes werd „gelukkig" een bedrag van 52.400, ontvangen, zodat na aftrek van alle verplichtingen nog een batig saldo kon worden geboekt van 1500, Gedurende de maand April zal elke Zaterdag benut worden voor het spelen van een oefenwedstrijd. Het schema voor Ajax 1 is als volgt 4 April: Ajax Comb.Ajax Comb. 11 April; AjaxSparta, aanvang 5 uur. 18 April: AjaxE.H.S. (Amstelveen). 25 April: AjaxSchoten, (waar is op dit moment nog niet bekend). Ajax 2: 4 April: Ajax Comb April: Ajax uomu.Ajax Comb. 11 April: D.V.V.O. 2Ajax 2, aanvang 4 uur. 18 April; Ajax 2Quick, aanvang 4 uur. 25 April: tegenstander op dit moment nog niet bekend. Ajax-jeugd. Voor onze jeugd zullen eveneens één of twee oefenwedstrijden worden gespeeld. In ons volgend clubnieuws zullen hierover nadere berichten volgen. Filmavond voor Ajax-jeugd. Op 2 Maart a.s., aanvang 8 uur, Ajax-Stadion, zal voor onze jeugd, die het komende seizoen gaat honkballen, filmstrips worden vertoond. De coach van het eerste team, de heer A. Hordijk, zal hierbij toelichting geven. Deze avond is dus alleen bestemd voor de „honkballers". Namens de Honkbalcommissie, W. N. Voor het leveren en vakkundig leggen van D. W. de Kruijff Zn. ROKIN 50 - AMSTERDAM - TELEFOON 37048-39576

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1959 | | pagina 9