h W/M ANDER/ESE I f 4" alle verzekeringen 3 De heer Leo Horn is een benijdenswaardig man. Hij telt vele vrienden. Tijdens de receptie, die de heer Horn, ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum als referee, in Hotel-Restaurant „Atlantic" gaf, zijn er zeker drie honderd komen opdagen. Zij hebben met twinkelende speeches en cadeaux de jubilaris in het zonnetje gezet. Als ad-rem fluit bespeler, kwam hij natuur lijk met een vloeiende spraakwaterval voor de dag en hield, als goed gastheer, die andere val (geen water) „Sweering, ze drinken je wijnkelder toch niet leeg" niet tegen. Het feest heeft tot diep in de nacht geduurd en volgens hen, die het vol ledig meemaakten, is het een meer dan goed feest geweest. Aangezien „Ajax" niet officieel op de receptie vertegenwoor digd was, heeft voorzitter Melchers, voor de aanvang van de match tegen Elinkwijk, de heer Horn, onder het aanbieden van een aandenken, in een vlotte speech gehuldigd. Dat deed na hem de voorzitter van Elinkwijk, die een prachtige patronentas (de heer Horn jaagt niet alleen op voetbal-overtredingen, maar ook op bout: haas, konijn en ree) aanbood. Mevrouw Horn, kreeg van beide voorzitters bloemen en van Willy Alberti, een grammofoonplaat. Vervolgens sprak namens de K.N.V.B. de heer Schroder, die na het beëindigen van zijn speech de heer Horn het gouden bondsinsigne opspelde. Als laatste nam de heer Kraak, doelman van Elinkwijk het woord, die namens zijn spelers, de jubilaris een gouden fluit aanbood. Daar het publiek ongeduldig begon te worden, vatte de heer Horn als goed scheidsrechter ontgaat je niets zijn dankwoorden in een korte rede samen. Enige Surinaamse ministers, die onze club met een bezoek vereerden, feliciteerden nog de heer Horn en lieten zich aan de spelers voorstellen. Daarna kon het voetbal- feest beginnen. Zoals u weet werd het voor ons helemaal geen feest. Elinkwijk liet ons bij de rust reeds tegen een 30 ach terstand aankijken waar geen speld tussen te krijgen was Jubilaris Leo Horn op de schouders van de spelers en ging uiteindelijk met een zeer verdiende 14 zege de gras mat af. Ons bleef niets anders over, dan 's avonds, na de haaienvinnensoep, over verloren „beter-voetbal"-illusies te gaan peinzen. BROWN. Voorzitter J. Melchers feliciteert de heer L. Horn met zijn 25-jarig jubileum als scheidsrechter Van 't Hofflaan 10 Amsterdam-Oost Telefoon 741502 Beveelt zich beleefd aan voor Inspecteur U.V.B.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1959 | | pagina 3