Ajax' Grote Televisie Show 3 Ajax 4 - Ongeslagen aan het hoofd van de ranglijst rechter de edelste man ter wereld zich toch niet voor honderd procent happy voelt. Om alle bijgedachten weg te nemen, lijkt het ons verstandig, voortaan, bij voorkomende gevallen, de weg te bewandelen, die wij aangaven." Nu krijgt u de heer H. weer: ,,Wij hebben er een vorige maal op gewezen, dat er in de K.N.V.B. twee straf commissies zijn; een die wordt gevormd door leden, die behoren tot de sectie betaald voetbal, en een bestaande uit leden, die behoren tot de amateursectie. De leden van Ajax zijn gestraft door de eerste commissie (fout, meneer H., zij zijn verhoord door een commissie bestaande uit leden van amateur verenigingen en door niemand anders. B.) een commissie dus, die op het verlanglijstje van „Brown" staat. De K.N.V.B. bewan delt reeds enige jaren de weg die hij nu als zijn vinding aan geeft. (We hebben echt geen verlanglijstje en beslist geen be hoefte om uitvindingen te doen, meneer H! B.) Dat moet deze heer weten! Wij zouden bijna gaan twijfelen aan zijn goede trouw!" Wij zouden bijna gaan twijfelen aan zijn goede trouw! Deze belediging staat dus open en bloot in het „Officieel Orgaan" van de Koninklijke Nederlandse Voetbal Bond. We schreven het reeds: de enige verbinding, die wij met dit blad hebben, ligt op het vlak van de „uitknipsels", ons toege zonden door de heer Elzenga. Het lijkt ons nog te veel! BROWN. Waarheen op Zaterdagavond 21 Maart 1959 Naar Hotel Krasiiapolsky Ter gelegenheid van Ajax' 59 ste verjaardag een uitgebreid programma, met als hoofdnummer onder leiding van MIES BOUWMAN Verdere medewerkerszie „Ajax-Nieuws" van Januari a.s.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1958 | | pagina 3