Oranjekalender 15 De hierboven afgedrukte foto van H.K.H. Prinses Beatrix is een van de twaalf charmante zwart-wit foto's van alle leden van ons Koninklijk Gezin, die deze waarlijk nationale kalender tot een kostelijk bezit maken. Pro Juventute's Oranje-kalender 1959 heeft een bijzonder aan zien gekregen door de reproductie van een prachtige kleuren foto van de Prinsessen Beatrix en Irene op het titelblad. Bovendien bevat de kalender ook dit jaar weer verscheidene onbekende foto's en enkele uit particulier bezit, die ons Vorstenpaar speciaal voor de Oranjekalender 1959 heeft willen bestemmen. Ofschoon het bovenstaande voor velen reeds voldoende zal zijn om de kalender te bestellen, is er een nog klemmender reden om daartoe te besluiten. Pro Juventute stelt zich n.l. ten doel kinderen, die het buiten hun schuld heel moeilijk hebben, te helpen in samenwerking met de ouders en doet dit met eerbiediging van de levensover tuiging der ouders. Dit prachtige werk kost véél geld, dat voor een belangrijk deel wordt verkregen uit de opbrengst van de Oranje-kalender. Daarom helpen zij, die de Oranje-kalender kopen, daadwer kelijk. U kunt de Oranje-kalender 1959 bestellen bij alle verenigingen en afdelingen „Pro Juventute", of franco per post door storting van 2,75 op postgiro 51.74.00 (of per postwissel) ten name van de KALENDERACTIE „PRO JUVENTUTE" Postbus 7101 Amsterdam-Z. II. Laten wij u mogen raden: bestel meteen! Foto N.V. C.P.I.M. U komt in het bezit van de prachtige Oranje-kalender en „Pro Juventute" wordt daadwerkelijk gesteund bij haar mooie taak, de bescherming van kinderen in moeilijkheden. Ko Verburgt (links op de foto) vijftig jaar lid van onze club. Naast de jubilaris, die ter ge legenheid van zijn jubileum vele blijken van belangstelling ontving, drie Ajacieden, die weten wat „hamerzwaaien" betekent. V.l.n.r: de heren Koolhaas, Volkers en Melchers

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1958 | | pagina 15