w }l St. Nicolaas was op 28 November in „Suisse" op onze clubavond Bij hoog bezoek behoren hoge gasten en diverse bestuursleden waren bij dit unieke bezoek aanwezig. De clubavond was prima bezocht, een fotograaf deed zijn werk, ging na afloop zonder een blessure naar huis, iets dat tegenwoordig wel eens anders schijnt te verlopen en de stemming was prima. De binnenkomst van de goede Sint liet maar enkele seconden twijfel bestaan wie zich in deze mooie kledij had geborgen. Niemand kon zo gauw op zijn naam komen, maar iedereen durfde wel te vertellen, dat het een oude kanthalf van ons eerste elftal was met. een roestige haarkleur. Twee moderne knechten stonden hem ten dienste, hun hoofd deksels waren de allernieuwste bolhoeden, één daarvan deed zijn naam door zijn haastige handelingen verraden, hij had n.l. ,,wenig Zeit", de andere was nogal impulsief en gebruikte veel stoom. Diverse lieden moesten in woorden en natura het één en ander van de Spanjaard incasseren, er kwam een Bock en een Haan aan te pas, de goed Heiligman demonstreerde zijn talen- kennis, spelenderwijs op zijn trips naar andere landen geleerd, had voor het werk van diversen zeer veel begrip en honoreerde dit op velerlei wijzen. Aan alles komt een einde zuchtte de goede Sint, zelfs aan een brandende kaars wanneer je deze uitblaast en door deze daad zelf te verrichten, kwam het slot van deze door bestuur en clubavondcommissie georganiseerde en ge slaagde avond. Tot in Strassburg, Sint! C. E. de V. Oer-Ajacied Kolman krijgt van Sint een handdruk „met inhoud" Frans Louwaard wordt door „modern" geklede „twee-kleuren-druk" Pieten onder druk gezet Sint Nicolaas had de clubblad-afgevaardigden „iets" te vertellen 11

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1958 | | pagina 11