rivalen 3 Ajax' captain, Piet Ouderland, in de wedstrijd tegen Feijenoord TOTO-FOKMIJLIEREN voor de wedstrijden op 7 December a.s., in verband met Sint Nicolaas, reeds Donderdag 4 December a.s. door de voorver kopers in Hotel „Suisse" op de bekende tijd in te leveren. Toto-deelnemers levert dus tijdig uw poolformulier bij één van de bekende adressen in! DE TOTO-COMMISSIE. DONATEURS ATTENTIE! Deelnemers (donateurs der A.F.C. „Ajax") aan de K.N.V.B.- voetbalpool, wordt in hun eigen belang dringend aangeraden zich te overtuigen of a. de aan „Ajax" verschuldigde donatie is voldaan. b. het aan de K.N.V.B. verschuldigde bedrag voor deelname aan de voetbalpool ad 1,is betaald. 1 Het bestuur der A.F.C. „Ajax" aanvaardt geen enkele aan sprakelijkheid met betrekking tot de K.N.V.B.-voetbalpool. Het bestuur der A.F.C. „Ajax". B. S. LE MARCHË. AjaxBlauw Wit! De grote strijd van twee oude rivalen. Rivaal is „mededinger" zegt het woordenboek Van Dale. Doch medeminnaar is het óók, ook dat staat daar te lezen. Vraagt u zich dan niet af wie wel het lieve wicht mag wezen Dit is een denkfout -bij een club of v'reniging we zijn in onze taal, ondanks Marchant, op vrouwelijk terrein. De beide maagden minnen dus dezelfde man maar wie Is het de ref, in casu dus Jo Martens is het die Jo Martens bij mijn weten is al jarenlang getrouwd. Hij is dus niet haar minnend doel, want dan werd het wat stout. Zou het de bal soms kunnen zijn Van Dale zegt hiervan: „Een man'lijk bolrond lichaam" brrr Dus dat beslist niet kan. 't Is de bezoeker, weet mijn vrind vriend Calvus te vertellen. Daar zijn ze smoor van, zie ze langs de lijn (daar zit-ie!) snellen. De dames „Ajax" en „Blauw Wit" zijn niet meer piep en dus: Die houden slechts van iemand die kan blazen in de bus! Calvus is gek, dat hebben u en ik al lang begrepen. Het spreekwoord zegt dat aan de wal blijven de oude schepen.*) Het kan dan ook niet anders of hier slaat het woord „rivaal" op mededinger en wordt al het andere bar banaal. Twee ploegen stoere knapen gaan elkander fair bevechten. Zij zullen in dit manlijk spel de strijd sportief beslechten. Laat Ajax van te voren zich op deze match bezinnen. En voor de rest dat 't beste team de derby moge winnen. Oude schepen blijven aan de wal oude meisjes blijven zitten.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1958 | | pagina 3