AANDACHT GAARNE EVEN UW W 22 GREPEN UIT DE BESTUURSVERGADERINGEN. OCTOBER-NOVEMBER 1958. St. Nicolaasfeest voor de jeugd wordt dit jaar gehouden op 6 December. Zoals te doen gebruikelijk in ons stadion. De jaarlijkse Kienavond vindt plaats op 19 December. Be nedenzaal van ons stadion. Besloten ook dit jaar weer een Jeugdtournooi te houden. Uitnodiging ontvangen van A.S.C. Olympia (zestig jaar) voor receptie op 29 November. Besloten naar dit feest van oudste wielerclub van Amsterdam enige bestuursleden af te vaardigen. Financiële Commissie ter vergadering. Boeken penningmees ter gecontroleerd en tot op de dag bij. Het bestuur van advies gediend en begroting besproken. Deuren trainingszaal in deplorabele toestand. Doorn in oog voorzitter (van overige leden bestuur ook) en zo spoedig mo gelijk door eigen personeel in orde laten maken. Wordt reeds aan gewerkt. Uitnodigingen voor wedstrijden in het buitenland aan de lopende band. Afgewezen! Terreincommissie en architect Roodenburgh ter (voor-) ver gadering en enige uren geluisterd naar heel technische gesprek ken over reparaties stadion. Lichtelijk geduizeld. Van de tech niek en de daarmede gemoeide bedragen. Speler F. Hilster. Op advies van sectie B.V. besloten deze jongeman contract te geven. In verband met verzoek van enige spelers vervroegde over schrijving te verkrijgen, sectie A.V. tezamen met voorzitter elftalcommissie, onderhoud met deze clubgenoten. Onderhoud succes. Brief ontvangen van twee leden honkbal-afdeling, die het niet eens zijn met gang van zaken. Honkballers zullen worden uit genodigd voor een bespreking. De heer Niepoth (leider H.B.) ter vergadering. Advertenties clubblad. Zullen onder de loupe worden ge nomen. Verzoek Jeugdcommissie om met juniores Al naar Europa cup-match in Duitsland. Kosten nihil. Accoord! Feestcommissie. Uitnodigingen gericht aan heren La Fleur, Geudeker en M. de Groot. Genoemde heren uitnodiging ge accepteerd en ondergetekende als verbindingsman bestuur en F.C. Werkzaamheden aangevangen en reeds tweemaal hoofden bij elkaar. De kraan staat dus open en als het ding blijft lopen zoals het nu tippelt, kan 21 Maart 1959 een plesante avond geven. Verwarming stadion. Inmiddels in orde gekomen, maar weer een lek ontdekt in leiding. Als het gerepareerd moet worden volgens de regels van de kunst, kostbare geschiedenis. Zullen een oplossing trachten te vinden. Nieuwe ruiten. De glasblazers (van Ajax) weer rijker gewor den. Zes nieuwe (geen Hollandse) laten aanrukken en penning meester Dukker voor de zoveelste keer de brandkast open. Een dure en al heel vervelende story. Worden (helaas, onbekende) makers van glasscherven nu nooit wijzer Trainingsshirts. Vervangen door z.g. „overgooiers". Verzoeke beleefd met liefde te behandelen. Voorverkoop plaatskaarten wedstrijden eerste elftal. Zal door bestuur, in verband uitbreiding stad, etc., opnieuw worden be keken. Saunabad. Voor belanghebbenden. In verband kosten wordt de verwarming om 4.30 uur in werking gesteld. Kerstdiner. Na rijp beraad besloten dit jaar geen Kerstdiner. Reclame Ajax-stadion. Voorzitter weer vele uren besteed aan deze materie. Zoals het zich laat aanzien, door hem, voor de club, een aardige bron van inkomsten aangeboord. U hoort t.z.t. nader' BROWN. Ajax 2-Go Ahead 2 Doelman Kluft maakt een vergeefse sprong naar de bal

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1958 | | pagina 22