„PALERMO" AANDACHT Gaarne even Uw REMBRANDTPLEIN 40-42 TELEFOON 37329 „DÖTTERO" Johny Jordaan 20 GREPEN FIT DE BESTUURSVERGADERING D.D. 5 AUGUSTUS 1958. Vrijwel alle spelers afdeling betaald voetbal aanwezig in ver band bespreking af te sluiten verzekering. In verzekerings kringen is men niet zo erg happig. Risico schijnbaar nog al groot en daardoor verlangde premies aan de hoge kant. Toch tot resultaat gekomen en verzekering afgesloten. Heer Schu bert, maakt van gelegenheid gebruik zich als voorzitter C.B.V. te introduceren en vertelt spelers, wat genoemde commissie in overleg met overige „mannen achter de groene tafel" heeft uit gedokterd. In het kort: na de training geen broodjes meer, Zondagmorgenbijeenkomst in de stad opgeheven, zal plaats vinden in ons stadion, zo min mogelijk reeds Zaterdags op reis, bij niet verschijnen (na uitnodiging voortaan schriftelijk - op bespreking) geen trainingsgeld. Houdt verder kleine causerie over speltactiek, die op aanval gebaseerd moet zijn. Heer Humenberger ter vergadering geeft na vertrek spelers commentaar op rede Mr. Schubert: zegt dat dokter Posthuma's advies (broodjes) was opgevolgd, vindt samenkomsten op Zon dagmorgen in de stad noodzakelijk en is ook voorstander van vertrek op Zaterdag. Gaat in op causerie (tactiek) Mr. Schu bert. Voorzitter zegt, na dankzegging voor komst en mening Mr. Humenberger, dat we moeten bezuinigen en indien finan ciën het weer toelaten, argumentatie van onze trainer in over weging genomen zal worden. Naar berichtje in dagblad over vermindering uit te reiken vrijkaarten onder de loupe genomen. Mr. De Wit bij douane op matje geroepen en men daar over gelanceerd bericht helemaal niet te spreken. De Wit zijn onschuld betuigd en zeer ontstemd over dagblad-bericht, daar verhaal uit de bekende duim ge zogen. In bestuursvergadering alleen gesproken over vermin dering van vrijkaarten en verder geen woord. Dergelijke be richten doen veel afbreuk aan onze club en grijpen bovendien nog, in het particuliere leven van de bestuursleden. Daar passen we feestelijk voor. Als oud-voetballers weten we zelfs zonder meesterlijk schot de poort van ons stadion te vinden. Be leefd verzoek hiermede heel ernstig rekening te houden. Punt. Verzekering marktwaarde spelers aan de orde gekomen. Een zaak speciaal voor de C.B.V. Zullen de heren van genoemd comité punctueel door nemen. Antwerp F.C. deelde mede, dat na afloop van de match meteen wordt afgereisd. Over onderdak etc. dus geen zorgen en... ver der geen kosten. Noodtribune. Fa. Van der Hurk zal nieuwe tribune leveren. Bijna zelfde bedrag te betalen als bij aankoop oude tribune. Indien niet op tijd klaar, dan schadevergoeding. Garandeert verf droog en niet plakkend, pekkend of hoe men dat nog meer noemt. Hotel - Cajê - Bar - Dancing Italiaans Showorkest Spaans Danspaar Internationaal Cabaret-programma IN MEMORIAM. Maandag 11 Augustus 1.1. bereikte ons het ontstellende bericht, dat de heer N. J. P. SMITH in de leeftijd van 59 jaar was overleden. Wijlen de heer Smith was een trouw supporter van onze club en heeft, vooral in vroegere jaren, zijn welversneden pen onder de „nom de plume" Vlinder, in dienst van het „Ajax-Nieuws" gesteld. Nog niet zo heel lang geleden verraste hij ons met enige zeer lezenswaardige artikelen, die betrekking hadden op de honkbalsport, een sport, die zijn zoon Reggie in onze club beoefend en, zijn volle be langstelling had. Helaas, zijn het „Vlinders" laatste bijdragen aan ons clubblad geweest en zullen wij voortaan zijn sportieve ontboezemingen moeten missen. Moge zijn nabestaanden de kracht vinden het grote leed te dragen. „Vlinder", beste kerel, rust in vrede. HET BESTUUR der A.F.C. „Ajax". Voor bestrijding onkruid onder noodtribune besloten een vat paraplant te kopen. Kosten 50, Verwarming moet broodnodig herzien. Ketel en ventiles etc. schreeuwen om goede beurt. Kosten ca. 3500, Training W. Smith. Trainde bij Brabantia. Moesten hiervoor betalen. Zullen bij andere club proberen. J. Veen (Heracles) mag bij ons trainen. Gratis. Met de heer Rodenburg (masseur) tot overeenstemming ge komen. Nieuw contract. De heer Verbeek, vraagt autokaart. Kreeg er altijd één. Goed gekeurd. Nog steeds melden zich nieuwe donateurs. Besloten op heel bescheiden schaal aan te nemen. Betalen 55,15. Dameskaarten 50,Voortaan wordt per lid maar één kinderkaart verstrekt. Foto's diploma's moeten vastgeplakt zitten. Beste is met koperen ringetje laten bevestigen. Zal opgelet worden. Scorebord moest noodzakelijk worden gerepareerd. Dreigde naar beneden te komen. Omega betaalt in de kosten. Overeen komst voor 5 jaren. Contract reclamebureau „Holland" zal t.z.t. worden bekeken. Contract Turmac loopt dit jaar af. Eerstdaags met deze firma bespreking. Microfoon voor feestavond visploeg. Kosten 30,Toege staan. Aankoop besproken, maar huren blijkt veel voordeliger. Nummeren gereserveerde plaatsen. Gezamenlijk nagegaan wie voor deze plaatsen in aanmerking komen. Circa 140 leden. Resteren 60 plaatsen. Zijn bestemd voor tegenpartij, officials K.N.V.B. etc. Op diploma zal plaatsnummer worden vermeld. Reclamebiljetten. Voor eerste elftal worden zij afgeschaft, voor tweede elftal gehandhaafd. Besloten tot aankoop stel doelnetten en nieuwe krijtwagen. Oude versleten. Twaalf uur vijftien naar fijnste plek op aarde. Onder de dekens. BESTUURSVERGADERING 12 AUGUSTUS 1958. Na afloop vergadering met alle Ajax-commissies nog een uurtje achter de groene tafel. Samenstelling Jeugdcommissie in verband bedanken van de

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1958 | | pagina 20