19 restaureerde bovenzaal van ons Stadion met een diner voortge zet en voor de zoveelste keer toonde het echtpaar Boudrie de kunst om een en ander naar aanzien en smaak te kunnen ver sieren. Het was dan ook met volle instemming van alle aan wezigen, dat voorzitter La Fleur na een zeer geanimeerde prijs uitreiking bovengenoemd echtpaar een prachtig bloemstukje overhandigde. Nu kwam de voorzitter en onze clubkas dit niet te duur, aan gezien het behoorde bij de gratis verzorgde tafelversiering van Joop Kolman, die hiervoor terecht een applaus mocht incasseren. Vier keurige jongelui, de Ad-Ri-Joo's, zorgden tijdens en na het diner voor een gezellig stukje muziek en was het alleen jammer, dat het „iets" te warm was om de dansparen non-stop aan het werk te zetten. Speciaal de dames hadden de minste ausdauer en gingen op het gereserveerde gedeelte van onze tribune lekker uitblazen. Nieuweling C. Heemskerk en ondergetekende kregen tijdens het diner de gelegenheid om te bedanken voor de sympathieke geste van ons comité door het zenden van een fruitmand aan resp. uit het ziekenhuis gekomen broer en in een dezer inrich tingen verblijvende echtgenote. Ik zou zeer onvolledig zijn, wanneer ik alle milde gevers vergat te bedanken voor hun be schikbaar gestelde prijzen. Heren vissers, het zit er weer op voor een jaar, de maand September (alles volgens insiders) leent zich beter voor de visserij. Ik hoop u volgend jaar ergens in Nederland weer aan de waterkant te ontmoeten. Verschaf ons surveillanten dan meer werk, u krijgt dan een „nog beter" viswater, nog betere wormen en snoeren en u behoeft alleen maar uw zelfde humeur mede te brengen om ook deze aanstaande visdag voor de zo veelste keer te doen slagen. Cor la Fleur als voorzitter en gids, Frans Louwaard en Arend Schroder als commissieleden, bedankt voor de prettige dag en goede verzorging. Eindstand: J. Zwaan 5; A. Nolte 4; J. Keereweer, C. la Fleur en W. Heshof 3; D. Bos, A. de Wit, F Dukker, W. Addicks en, F. Couton 2; F. Louwaard, A. F. Strikkers, A. de Ruyter, L. Strikkers, R. de Wit, C. Heemskerk, L. Volkers, J. Sedelaar, M. Volkers, H. Samson en J. Kolman 1. De rest met de muziek mee. De categorie „maagdelijken" wil ik de tip geven, dat er onge veer medio September een nieuw boekje in de handel verschijnt: Hoe leer ik vissen! 108}^ uur vissen met een resultaat van 39 vissen. Ik vind het maar: pet. De enige vangst en werkelijk een goede hebben wij van deze visserij overgehouden, n.l. een heldentenor, die de bekende barbier zong: Vrenegoor! Mes goed Toon? C. E. DE V.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1958 | | pagina 19