P.S.V.-Juniorestournooi -CkZSZ 05" 18 een nog dromerige (Zondagmorgen) bui, wat tot gevolg had, dat na twee innings tegen een 50 achterstand aangekeken moest worden. Toen de „zaak" echter wakker was geworden, werd weldra de achterstand omgezet in een 65 voorsprong, die uiteindelijk tot 157 kon worden vergroot. Quick II stelde echter danig teleur. Nadat in het begin reeds door onze ploeg een 10-0 voorsprong werd behaald, was de aardigheid er snel af en bleef het alleen maar „spannend" om Quick op nul runs te houden, wat ook gelukte. De uitslag was 27Oü! In de volgende match waren wij te gast bij V.V.G.A. Ook hier werden de beide punten mee naar huis genomen. Van deze wedstrijd is te verhalen, dat Dick v. d. Berg twee home runs sloeg, terwijl het veldwerk aan onze zijde foutloos was. Met een 231 zege werd de kleedkamer opgezocht. Uit de laatste 9 wedstrijden werden 17 punten veroverd en dat is niet voor de poes. Nu nog tegen Blauw-Wit-mannen. Hoe denken jullie daar over? JEUGDNIEUWS. Door een 93 zege op J.O.S., zijn onze juniores kampioen geworden bravo jongelui! Nadat spoedig een 20 voor sprong was genomen, kwam J.O.S. nog even fel terug. (22) maar weldra werd de knuppel weer vaardig gehanteerd en was één inning later de stand 62. Enfin de einduitslag weet U reeds. Jammer was echter, dat door onze jeugd niet aan het alge meen kampioenschap kon worden deelgenomen, want nadat vier weken waren verlopen zonder dat er ook maar iets door de K.N.V.B. was vastgesteld, werd hals over kop bepaald dat het kampioenschap van Amsterdam op Zondag 25 Augustus zou plaatsvinden. Op dit tijdstip waren onze jongens (vanzelf sprekend) reeds in diverse selectie-wedstrijden voor het komen de voetbalseizoen gewikkeld. Al met al een aardig succes voor Rien van 't Hof die elke Maandag de jeugd de fijne kneepjes bijbracht. Voor jouw medewerking hartelijk dank Rien! LAATSTE NIEUWS. Door onze 20 nederlaag tegen afdelingskampioen H.H.C. en de overwinning van V.V.G.A. op E.D.O. zullen vermoedelijk in Den Haag Ajax en E.D.O. op 28 September een beslissings wedstrijd moeten spelen voor één plaats in de „Hoofdklasse". W. N. In het zeer sterk bezette P.S.V.-Juniorestournooi om de Ir. Otten-Beker, waaraan werd deelgenomen door: Ajax, Brabantia, Pforzheim, P.S.V., Vitesse, A.D.O., Blauw wit, B.V.V., Eindhoven, Feijenoord hebben onze ,coming-men" de rood-witte kleuren op waardige wijze hooggehouden. Niet alleen dat zij zich zowel in als buiten het veld keurig hebben gedragen, maar bovendien hebben onze jongens in alle 5 wedstrijden een spel vertoond, waar vriend en vijand door Ajax wint de Ir. Otten-beker werden verrast, en de algemene opinie was dan ook, dat de beker bij de juiste club was terechtgekomen. Opvallend was, dat wij, zeer tegen onze gewoonte in, een forse partij voetbal te zien gaven. Uit onze 4 poule-wedstrijden wisten wij 6 punten te ver overen en daar dit aantal ook door onze Duitse vrienden Pforz heim werd behaald, moesten 5 strafschoppen beslissen, wie finalist zou worden. Pforzheim benutte 2 strafschoppen en toen De Ir. Otten beker Weteringschans 185- 223 Kantoorartikelen Doorschrijfsystemen Schrijfmachines Tel- en Rekenmachines Kantoor- en Bedrijfsmeubelen Telefoon 31842-39596-36231-36890 - Amsterdam Showroom kantoormeubelen Middenweg 97-99 - Telefoon 746097

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1957 | | pagina 18