De Clubavondcoiiimissie 26 besloot haar taak voor het seizoen 19561957 op 24 Mei j.l. in Hotel Suisse en op deze laatste avond werden de winnaars van de afd. biljarten en klaverjassen op treffende wijze gehuldigd en door voorzitter La Fleur met enige hartelijke woorden toe gesproken. Gebrek aan activiteit en verscheidenheid kan men het kwartet Louwaard, v. d. Toorren, Zwang en La Fleur moeilijk in de schoenen schuiven en het warme applaus dat bovengenoemde heren na een slotwoord van voorzitter Volkers mochten in casseren, zal hun de overtuiging geschonken hebben, dat één en ander bijzonder geapprecieerd werd. 82 biljarters hebben een verwoede strijd geleverd voor het clubkampioenschap, dat door B. Theuerzeit in de wacht werd gesleept en zijn naam op het minatuur-biljart, beschikbaar ge steld door de directie van Hotel Suisse, naast vorige winnaars geplaatst zal worden. Op de tweede plaats eindigde C. ter Beek, terwijl de heren J. Swart en C. Welling resp. met de derde en vierde plaats genoegen moesten nemen. De winnaars der 6 afdelingen ontvingen als herinnering een De Clubcrvondcommissie, de heren Zwang, La Fleur, Louwaard en Van der Toorren, achter de „prijzentafel" De heer Theuerzeit, Ajax' biljartkampioen 1950/57, neemt de ereprijs (glunderend, kan het anders!) in ontvangst De heer Van Dekken, kampioen klaverjassen, neemt uit handen van de heer La Fleur, de eerste prijs in ontvangst asbak, de bezetters van de tweede plaats sigaretten en een Ajax- sleutelring, terwijl de derde aankomenden alleen de sleutelring naar huis mochten vervoeren. 53 klaverjassers hebben verwoede strijd om de titel gevoerd en op de laatste avond slaagde C. van Dekken er in om zijn grote rivaal J. Smit, die van begin af aan de leiding had, op de valreep achter zich te laten. De kampioen ontving een herinneringsvaantje en een flacon likeur voor Moe, terwijl verder meer dan twintig deelnemers een souvenir ontvingen voor de één of andere prestatie. De slemielenprijs was voor de nestor van het gezelschap A. A. Strikkers. Vele hartelijke woorden werden over en weer gewisseld en zij die een prijs beschikbaar hadden gesteld, mochten een dank woord hiervoor ontvangen. Gedurende de prijsuitreiking flonkerde er geregeld blitzlicht. Alle prijswinnaars werden op de gevoelige plaat vastgelegd en de heer Kannegieter Jr. verdient wel een zeer speciaal woord van dank voor deze uiterst sympathieke geste. Voor een belachelijk lage prijs kunt u in het bezit van een prachtige kabinetfoto komen, zegge en schrijve 50 cent. Bel of spreek met Zwang en het komt in orde. De marsenprijs was voor G. Reijnink, die met 39 van die dingen onze eerste kampioen Van Dekken evenaarde. Heren van de C.A.C., het was weer dik in orde en overweegt u eens volgend seizoen met vaste koppels (hetzij bij aanwijzing of loting) te laten spelen. Tenslotte hiernevens de eindstanden, die door de heren v. d. Toorren (klaverjassen) en Louwaard (biljarten) verzorgd zijn. C. E. de V.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1957 | | pagina 26