De Ere-lijst der Ajax-kampioenen 1956/1957 Ingezonden J. J. Grootmeyer, bij de sterken Dankbetuigingen „De Zwaluwen" Autokaarten f 5. 22 Ajax 1 Ajax 3 Ajax 5 Ajax Juniores A2 Ajax 77 A3 Ajax 77 A 4 Ajax 77 A 5 Ajax 77 BI Ajax 77 B 2 Ajax 77 B 3 Ajax 77 B 5 Kampioen van Nederland Ajax 2 deelde met DjW.S. 2 en De Volewijckers 2 de derde plaats waardoor een extra (halve) competitie moest uitmaken, welke twee elftallen naar de Reserve ere-divisie zouden pro moveren. Ons team en de reserves van D.W.S. wisten de ploeg van De Volewijckers, die maanden lang de beste kans op het kampioenschap had, achter zich te houden, zodat D.W.S. 2 en ons elftal het volgend seizoen in de (voor reserves) hoogste afdeling zullen uitkomen. Naar aanleiding van het gedicht van onze medewerker de heer B. S. Ie Marché, ontvingen we van mevrouw J. M. Jesse- Cremers, onderstaand schrijven, dat we gaarne in ons blad opnamen. Geachte Mr. Le Marché, Mag ik U langs deze weg zeer hartelijk dank zeggen voor t mooie gedichtje, dat U op „Wim Jesse" heeft gemaakt in „Naklanken". In weinig woorden} heeft U toch zó héél véél gezegd. Inder daad, 't leven gaat door en tijd heelt alle wonden, maar de littekens blijven bestaan voor ons. Daarom heeft dit kleine stukje me zo ontroerd en wilde ik U even danken. Met vriendelijke groeten, Hoogachtend, Jennerstraat 26. J. M. Jesse-Cremers. Op 25 Juni 1.1. bereikte de heer J. J. Grootmeyer de leeftijd van „de Sterken", zeventig jaar. Namens enige oudere leden werd hem, voor een cadeau naar keuze, een couvert met inhoud aangeboden, waarvoor Jan zeer erkentelijk was en welke geste hem zeer bijzonder heeft getroffen. Tj. de Munnik. De familie Lens zegt langs deze weg het bestuur, spelers, schaduwelftal en allen, die tijdens haar 40-jarig huwelijksfeest blijk van belangstelling gaven hartelijk dank. Gaarne maak ik van de gelegenheid gebruik, mij door de redactie van het „Ajax-Nieuws" geboden, de Juniores A, die mij tijdens mijn ziekte zo alleraardigst verrasten, hartelijk dank te zeggen. Van deze jongens een buitengewoon leuk gebaar, dat door mij en mijn vrouw zeer op prijs is gesteld. M. van Vugt (Bosbaan Restaurant). De Algm. Ned. Voetbalveren. „De Zwaluwen", herdacht Zaterdag 13 Juli 1.1. haar 50-jarig bestaan. Voorzitter Kool haas mocht vele gelukwensen „met bijbehoren" in ontvangst nemen, een karweitje, dat Marius best is toevertrouwd. Van deze plaats onze hartelijke felicitaties naar het „nest" en daarbij de wens: Op naar de „zestig". Voor het nieuwe seizoen

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1957 | | pagina 22