JAN ELZENGA 25 JAAR SECRETARIS O nze secretaris Jan Elzenga beleefde Zaterdag 20 Juli het heugelijke feit, dat hij voor 25 jaar verkozen werd als secreta ris in ons bestuurscollege, als opvolger van Marius Koolhaas, die tezelfder tijd als voorzitter werd verkozen. Het is ondoenlijk hier een volledig resume te geven van wat Jan in al die jaren voor de vereniging heeft gedaan. De functie van secretaris in een grote vereniging eist de gehele persoon, en niet in de laatste plaats veel vrije tijd. Jan heeft met grote blijmoedigheid al die jaren voor onze vereniging op de bres gestaan en mede door zijn voorbeeld heeft onze vereniging in den lande een goede naam. Van al deze hoedanigheden werd tijdens de receptie die te zijner ere werd gehouden door velen niet alleen met woorden maar tevens met vele geschenken getuigenis afgelegd. Het moet voor hem en bovenal voor zijn vrouw Annie wel een bij zondere belevenis zijn geweest om een zo grote en grootse hul diging te moeten ondergaan. Zoals te doen gebruikelijk hebben zij beiden zich er prima doorheen geslagen. Door een zaal waarin zeker een 250 k 300 belangstellenden werden Jan, Annie en de kinderen enthousiast ontvangen. Na opening door de voorzitter van de huldigingscommissie ver kreeg Wim Volkers het eerst het woord. Onze voorzitter schetste in rake woorden de figuur Elzenga en belichtte zijn enorme werklust en zijn betrouwbaarheid waaraan wij allen zoveel te danken hebben. Ook Annie Elzenga-Ferwerda werd op geestige wijze dank gebracht voor de steun die zij al die jaren heeft gegeven en Wim sprak de hoop uit, dat wij nog vele jaren van zijn werklust mogen profiteren. De heer Kruyver, bestuurslid van de K.N.V.B., constateerde dat het voor hem moeilijk was, gezien de recente gebeurtenis- It ij de foto's Links bovenDe heer Kruyv Links onderVoorzitter Voll Rechts bovenJubilaris Jan luistert naar één van de ve vriendelijke woorden en cac

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1957 | | pagina 16