Van het Secretariaat Voorgesteld als jun. A: G. J. W. Hibbel. Voorgesteld als jun. B: F. v. d. Biezen, R. A. van Lieshout, F. H. W. Pil, H. Verwoest. Voorgesteld als welp: W. D. Peeters. Voorgesteld als werkend lid: A. J. Loman en J. C. A. Dal- meyer. De competitie voor de ere-divisie begint op 25 Augustus. 18 Augustus wordt gespeeld: Ajax 1Chelsea 1. De contributie voor het nieuwe seizoen bedraagt: Werkende leden 18,per jaar plus 2 verz. Juniores van 15-18 jaar 13,per jaar plus 2, verz. Juniores van 12-15 jaar 7,50 per jaar plus 1,— verz. Welpen 5,per jaar plus 1 verz. Donateurs 25,15 per jaar plus 5,clubblad. Dameskaarten 25,15 per jaar. Kinderkaart 5,per jaar. Werkende leden dienen voor het eerste half jaar 10,over te maken. Juniores van 15-18 jaar dienen voor het eerste half jaar 7,50 over te maken. Wij geven u in overweging reeds nu per giro over te maken, zodat het diploma u per post wordt toegezonden. Mochten de leden voor een geheel seizoen wensen te gireren, dan wordt het diploma voor het tweede half jaar tijdig toegezonden. Het gironummer is: postgiro 123977, penningm. Ajax, Maas straat 192-III, Amsterdam-Z. Militairen beneden de rang van onderofficier kunnen, indien zij dat wensen, vrijstelling van contributie krijgen, zij dienen zich dan schriftelijk in verbinding te stellen met het secreta riaat. Ongevallen, tijdens training of wedstrijden overkomen, die nen onmiddellijk ter kennis te worden gebracht aan de heer J. Elzenga, 3e Helmersstraat 47 b, telefoon 82429. Uitreiking der diploma's zal geschieden op Donderdag 15 Augustus in het Ajax-stadion. Met ingang van 23 Juli is de training hervat. Dinsdagavond amateurs en semi-beroepsspelers. Woensdagmiddag jeugdspelers. Woensdagavond jeugdspelers. Donderdagavond amateurs en semi-beroepsspelers. Het Bestuur hield „kampioensreceptie" in ons stadion. Voorzitter Volkers beantwoordt één van de vele sprekers. 10 Twee voorzitters tussen de bloemen. Voorzitter Koolhaas (De Zwaluwen) feliciteert voorzitter Volkers. COMPETITIE-INDELING 1957-'58. Betaald voetbal. Ere-divisie: A.D.O., Ajax, Amsterdam, Blauw-Wit, B.V.V., D.O.S., Elink- wijk, Ferjenoord, Fortuna '54, G.V.A.V., M.V.V., N.A.C., N.O.A.D., P.S.V., Rapid J.C., Sparta, Sportcl. Enschede, V.V.V. Promotie- en degradatieregeling betaald voetbal seizoen 1957- 1958. Ere-divisie: De nummers laatst en voorlaatst van de ere-divisie degra deren naar de le divisie. lo divisie: De kampioenen van de le divisie A en B promoveren naar de ere-divisie. De nummers laatst van de le divisie A en B degraderen naar de 2e divisie. 2e divisie: De kampioenen van de 2e divisie A en B promoveren naar de le divisie. De mogelijkheid van degradatie in de 2e diyisie zal worden onderzocht. Voor de aanvang van de competitie zal ten aanzien hiervan een nadere publicatie volgen. Reserve le divisie: De nummers laatst van de reserve le divisie A en B degra deren naar de reserve 2e divisie. Reserve 2e divisie: De nummers één van de reserve 2e divisie A t.m. D promo veren naar de reserve le divisie. DANKBETUIGING Aangezien het mij onmogelijk is om een ieder per soonlijk te bedanken voor de belangstelling bij mijn jubileum, wil ik gaarne mede namens mijn vrouw langs deze weg mijn dank betuigen aan allen, die ons een on vergetelijke dag hebben bezorgd. Heel hartelijk dank. J. ELZENGA.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1957 | | pagina 10