Het wonder Dierdorp Erkende Bonds-Auto-Rijschool J. C. vim Dijk Prijs per voi lesuur f 6. Financiering van Auto's, Motoren en Bedrijven 9 We hadden het eerlijk écht niet meer gedacht. Het kwam als een wonder, dus heel onverwacht. Dat zoiets bestaan kan, dat 't Eerste kan winnen! Wat moet met zo'n club al wat poelt nu beginnen Dit was niet gebeurd sinds onheug'lijke tijden. Ons zo dóór en dóór met een zege verblijden. Wéér twee punten meer, het kan niet meer op. Als Ajax niet oppast, staat 't zó aan de top. Vieréén tegen N.O.A.D., waar moet dat naartoe In Tilburg nog wel, onder Deo en hoe In twintig minuten op 'n „afgekeurd veld". (Heeft Horn zich persoonlijk garant voor gesteld). Een goedkeuring voor wie er zó arbitreren. Die „afgekeurd" niet sowieso accepteren. Nog niet uit de veren al telefoneren om zelf nieuwe linesmen te organiseren. B. S. DE MARCHE. Door twintig minuten er fjink aan te rukken, werd weer eens bereikt wat maar steeds niet wou lukken. Al was er de rest van de tijd wat getrap, dit „Hollands kwartiertje" was zeker geen grap. Doch desondanks mag tóch niet worden verheeld De strijd als geheel was een troosteloos beeld. Maar wie heeft dat beeld van een hakbal gespeeld De pers was in dezen bijzonder verdeeld. „Schmidt scoorde daaruit", schrijft de pers unaniem. Doch wie gaf die hakbal zo uiterst subliem Van Dijk, Swart, zelfs Ouderland noemden de kranten. Een zorg een gehaktbal desnoods van me tante Dat is niet belangrijk. Belangrijk is w e 1 dat niet meer dat eigene is in het spel uit de dagen van Jack met die heel eigen school. Voor ons een nog altijd zeer levend symbool! Ze zeggen, het ligt aan het materiaal. Geen jongens vandaag meer van ijzer en staal. Alleen nog naar ander metaal wordt gekeken. Maar w ij zijn zo vrij om dit tegen te spreken. Wie zei daar, vergeet je niet iets het is waar. U allen een best en voorspoedig Nieuwjaar! En moge het WONDER het hele seizoen zich MANIFESTEREN; niet.... wonderlijk doen Gedipl. Instr. 2e Jac. van Campenstraat 99, Tel. 94439 Schipperstraat 8, Tel. 46645 Voor al Uw verzekeringen Assurantiekantoor Willem de Zwijgerlaan 50, Tel. 86673

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1957 | | pagina 9