Een stuk van mijn teven 11 Maandag 14 Januari hadden wij het voorrecht met vele leden een filmavondje te mogen bijwonen waarbij ons een programma werd voorgezet van een paar leerzame honkbalfilms uit Ameri ka en twee hoofdfilms, waarvan de eerste als titel droeg „Een stuk van mijn leven". Tinus Middendorp, de „Ajax-cineast", heeft van de gelegen heid dat Marius Koolhaas zijn 40-jarig bestuurslidmaatschap vierde, gebruik gemaakt om van die gebeurtenissen een filmpje te maken. Toen hij dat filmpje gereed had, kwam hij tot de con clusie, dat zo'n 40-jarig jubileum een welkome gelegenheid was om wat uitgebreider materiaal te verzamelen en zo is hij er toe gekomen vele belangrijke gebeurtenissen uit het Ajax-leven, die hij in de loop der afgelopen jaren had gefilmd, tot één grote film aaneen te lassen, waardoor een prachtig geheel is ontstaan, dat wij op die gedenkwaardige 14e Januari mochten aanschou wen. En nu zult u misschien zeggen, nou ja, een stomme film, daar is niet veel aan. Maar dan heeft u het mis. Want ook voor geluid is gezorgd. In samenwerking met Henk Schuring met zijn bandrecorder heeft hij een voortreffelijke geluidsband samengesteld, die naast de film wordt afgedraaid. De combinatie is voortreffelijk geslaagd en wij kunnen u dan ook aanraden, als deze film begin Maart wederom zal worden vertoond, deze te gaan zien. Het is de moeite waard. Tot slot heeft ons lid Meyer ons vergast op een prachtige kleurenfilm over New Yersey. De clubavondcommissie die deze avond organiseerde, alle dank voor haar initiatief. J. K. Weteringschans 185- 223 - Telefoon 31842-39596-36231-36890 - Amsterdam Kantoorartikelen Doorschrijfsystemen Schrijfmachines Tel- en Rekenmachines Kantoor- en Bedrijfsmeubelen De „toekomst van Ajax" kijkt vol belangstelling naar de film „Een stuk van mijn leven'

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1957 | | pagina 11