onze Grote Jaarlijkse KIEN-AVOND Het wordt geweldig! Lachen, Spanning, Zenuwen!! 15 AJAX 3 Ons eerste elftal van de afdeling Amateurs, doet het dit seizoen weer uitstekend. Ongeslagen boven aan de ranglijst! Staande: J. Draayer,- E. Fortuin,- trainer G. Stroker,- J. Wolterink,- J. v. Dijk,- H. Koning,- J. Quakernaat en E.C.-secr. Bruynesteyn. Gehurkt: F. Dukker Jr.,- A. Groen,- O. Been,- F. Moinat en D. Feldman Aan onze leden en donateurs Vrijdagavond 21 December a.s. (aanvang 7.30 uur pre cies) in de benedenzaal van het Ajax-stadion. onder auspiciën van de Nederlandse Kienbond. Eerste prijs een Ford (met rijvergunning op Zondag!). Tweede prijs een vetgemest varken 150 kilo, handkar meenemen Derde prijs (we zijn in onderhandeling met een Lucht vaart Mij. voor een gratis vlucht naar de Italiaanse Bloemenkust als onze poging slaagt, krijgt de winnaar het boekje „Hoe zeg ik het in het Italiaans" er gratis bij Verder een keur van prijzen (radio- en televisietoestel len, hazen, tamme konijnen, eenden, kippen, fruitman den, bontmantels, winterjassen enz. enz.) allemaal weer door leden en donateurs gratis aangeboden. Tussen twee haakjes, hebt U nog een prijsje beschik baar De vlotte jongens van de Clubavond-commissie: A. Zwang, tel. 5 50 02; A. de Wit, tel. 6 06 54; K. W. v. d. Toorren, tel. 5 78 54; F. Louwaard, tel. 13 22 49; C. J. la Fleur, tel. 4 93 24; hebben een ophaaldient opgericht (tijdelijk), dus een telefoontje en zij zijn bij U. Dus tot 21 December a.s. houdt U die datum goed vast in ons stadion! Namens de Clubavond-commissie: BROWN. P.S. Leden, die geregeld de clubavonden in hotel Suisse, Kalverstraat, bezoeken, opgelet!!! De laatste clubavond van dit jaar om precies te zijn, Vrijdag 28 December a.s. wordt geen gewone club avond! De actieve clubavond-commissie heeft besloten om voor de Ajacieden, die geregeld de clubavonden bezoeken, een klaverjas-wedstrijd te organiseren. Natuurlijk worden er aardige prijzen beschikbaar gesteld. Mocht U zich geroepen voelen een prijsje aan te bieden een mud anthraciet wordt beslist niet geweigerd wel, daar heeft de C.A.C. geen enkel bezwaar tegen. a. b.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1956 | | pagina 15