het Sint Nicolaas-feest in het Ajax-stadion Sint Nicolaas-feest 14 Mogen we U nog even herinneren aan Zaterdagmiddag, 1 December, komt de goed-heilig man met zijn zwarte makker bij de Ajax-jeugd op bezoek. Daar de ruimte van de bovenzaal niet toelaat, dat ouders hun (bange!) kinderen tijdens het feest tot steun zijn, besloot de Ajax-Jeugdcommissie, deze moeilijke taak enige uren over te nemen, zodat alleen juniores A, juniores B en welpen deze middag toegang tot ons stadion hebben. Sint Nicolaas vertrouwde ons toe, dat hij het zeer op prijs zal stellen zwarte Piet uiteraard ook als jeugdige Ajacieden, met muzikale- of vocale talenten, het feest komen opluisteren. Wie durft? Jongelui, tot Zaterdag 1 December n.m. 2 uur in de bovenzaal van ons stadion! DE JEUGDCOMMISSIE. In aansluiting hierop vestigt de Clubavond-commissie nog even de aandacht op het voor leden en donateurs op Maandagavond 3 December a.s. in de benedenzaal van ons stadion. Aanvang 8 uur precies! Toegang op vertoon van Ajax-diploma! Geen introducé's! Sint Nicolaas, himself, en zijn knecht hebben beloofd ook Maandagavond naar ons stadion te komen, dus U bent natuurlijk aanwezig om beide Spanjaarden de hand te drukken! Het meenemen van zeep is overbodig! Vele attracties endansen! DE CLUBAVOND-COMMISSIE. Weteringschans 185- 223 - Telefoon 31842-39596-36231-36890 - Amsterdam Kantoorartikelen Doorschrijfsystemen Schrijfmachines Tel- en Rekenmachines Kantoor- en Bedrijfsmeubelen

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1956 | | pagina 14