Nafuif van de visclub! goed gadesloegen, was het overduidelijk, dat hij het lied „Wenn du jung bist, gehort dir die Welt" zong. De hoofdfilm was een mooi stukje werk, alle leuke momenten werden ons voor ogen getoverd, maar het vindingrijkste dat onze operateur had ingelast, was de massale ontvangst die wij te zien kregen in het Ajax-stadion met een enorm groot muziekkorps. Het was er keurig mooi ingeprutst, Kees Wim Meyer draaide tot slot een geestige film, door hem als „only for gentlemen" geannoceerd en aangezien wij bij Ajax alleen maar „gentlemen" bezitten, verdween er niemand door de nooduitgang. De heren Bint en Meyer kregen voor hun medewerking een Bij de foto's: 1 Schermutselingen op het Mercatorplein 2 Het comité met jubilaris Vrenegoor 3 Het gezelschap voor de start 4 Surveillant de Vlieger met het minder gewilde nummer 13 5 Een moment uit de polonaise 6 Puttelaar met de kampioensbaars sigaartje mee naar huis, de directeur van de bandrecorder Schuring werd een doos sigaretten geoffreerd en Kees Volkers werd onder luid applaus een juweel van een fruitmand aan geboden voor zijn vele opofferingen om deze visfilm tot stand te brengen. Voor zijn vaste aanstelling om verdere visfestijnen te „mogen" filmen, toonde hij zich uiterst dankbaar! Dit laatste gedeelte nam onze voorzitter voor zijn rekening, hij vertrouwde nog eens een beroep op de heren filmoperateurs te mogen doen, bedankte de viscommissie voor de organisatie van deze avond, allen met en voor hetzelfde doel: de Ajax- harmonie steeds meer op te voeren en te versterken. Heren vissers en zij die zich hiervoor uitgeven, U reserveert toch wel Maandag 12 November voor de vergadering van de vis club, juist Uw idee is misschien het beste dat er uit de bus komt. C. E. d. V.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1956 | | pagina 11