Van het Secretariaat Dankbetuiging Uit de Ziekenkamer Uitslagen 11 Administrateur. Per 1 Augustus 1.1., is de heer H. R. Stoett, tot administra teur van onze vereniging benoemd. Het kantoor van de heer Stoett, is gevestigd in ons stadion (kamers penningmeester en kassiers) en is geopend (voor lopig) iedere werkdag van 912 en 25 uur. Zaterdag van 91 uur. Telefoon Ajax-stadion 54440. Correspondentie. Voortaan alle voor Ajax bestemde correspondentie zenden naar de heer H. R. Stoett, administrateur der A.F.C. „Ajax", Ajax-stadion, Middenweg 401, Amsterdam. Lijst functionarissen. Clubavond-Commissie (bijvoegen) De heer K. W. van der Toorren, 2e Atjehstr. 12 hs., Amster dam. Diploma's seizoen 1956/57. Het bestuur maakt er beleefd doch dringend op attent, dat de Ajax-diploma's voor het seizoen 1956/57, zonder opgeplakte foto van de eigenaar, niet geldig zijn. Toegang tot de wed strijden van het eerste elftal wordt beslist geweigerd. Training. Dinsdagavond; Seniores. Woensdagmiddag; 1.303.30 uur Juniores B. en Welpen. 57 uur Juniores A 3/5. Woensdagavond; 79 uur Juniores A 1/2. Donderdagavond; Seniores. Honkbal-attributen. Zij, die nog in het bezit zijn van honkbal-attributen, toebe horende aan onze vereniging, worden beleefd doch dringend verzocht, de heer H. Schuuring, Luzacstraat 1, tel. 122984, hiervan in kennis te stellen. Afspraak tot inlevering kan dan worden gemaakt. Jubilea; Onderstaande verenigingen vieren vierden) één dezer dagen een jubileum: Willem II 60 jaar; B.V.V. 50 jaar; Hilversum 50 jaar; D.V.A.V. 25 jaar. Van deze plaats onze hartelijke felicitaties. Eerste competitie-wedstrijd seizoen 1956/57. Zondag 2 September a.s. AjaxN.A.C. Burgerlijke Stand. Tonny is vol vreugde over ons pasgeboren kindje, zijn zusje Marianne Ant. v. Dusseldorp H. van DusseldorpSuurendonk. Onze hartelijke felicitaties. Ajax - Fortuna (Düsseldorf) Pieters Graafland, in prima vorm, ontneemt de Fortuna-aanval een fraaie kans Langs deze weg betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank voor de vele bewijzen van belangstelling tijdens de ziekte van mijn vrouw ondervonden. M. J. SCHETTERS. De heer H. Bakker jeugd-commissie), die geruime tijd erg ziek is geweest, heeft, naar wij vernamen, zijn werkzaamheden (halve dagen) weer hervat. Onze felicitaties, Herman! Mevrouw Lens, echtgenote van groundman Jan Lens, is even eens in een Ziekenhuis opgenomen. Naar wij vernamen is haar toestand redelijk wel. Onze beste wensen voor een spoedig her stel en snelle terugkeer in de huiselijke kring. 12 Augustus. AjaxFortuna Düsseldorf22 Ajax 2J.O.S10 19 Augustus. AjaxFirst Vienna F.C21 Ajax 2Meteoor 51

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1956 | | pagina 11