<5s Dierdorp PALERMO Erkende Bonds-Auto-Rijschool Willem de veroveraar lila «1 otv Prijs per voi lesuur f 6m— B. S. LE MARCHÊ. Na Marius is dan „Us Willemverrezen. Het is meer een W im, maar hij mag er best wezen. Dat Willemklinkt ons zo vertrouwd en gewoon. Zo menige Willem besteeg hier de troon! De Graven van Holland de Prins van Oranje. Meest baardig doch deze is zonder die franje „De Goede", „de Rijke" mèt baarden we hadden. Doch nu voor het eerst is het Willem de Gladde. Maar of zij hun baard al dan niet laten staan, het is met een Willem ons goed steeds gegaan. Ook déze Wim was eens een uitgekookt Krijger. Wellicht ook als Staatsman een Willem de Zwijger. Nou, zwijger hij IS aan het spreken te krijgen. Maar juist wie goed spreken, verstaan goed te zwijgen. Hij die zo innemend veroveren kan, trekt ons als een Wim de Veroveraar an! Heeft met z'n gegoochel tribunes veroverd. De damessupporter met z'n benen betoverd. We hadden al niet van z'n dribbels weerom als kind voor de deur van „Volkers ir Krom" A) Op straat vóór de zaak heeft de knaap met z'n schragen bij iedere put alle keepers verslagen. Nadien naar het bier voetbal overgegaan. Maar daar haalde Jack hem al spoedig vandaan. Die ging Willems gaven zó grondig ontginnen, dat Holland (1—0) tegen Duitsland kon winnen! Toch bleef er iets hangen uit de tijd van de put. Wim was en hij bleef op zijn best in de prut Vandaar dat het werd (zonder énig geluk) eens 17—0 in de giet tegen VUC! De Ajax-strateeg uHst zich danig te weren, 't Werd halen en brengen en in 't doel deponeren De oude rechtsbinnen „op wie je moest letten" zal nu ook als preses veel werk gaan verzetten. Vol humor, ad rem, om geen antwoord verlegen, leidt hij met een kwinkslag toch uiterst gedegen! Ons voetbal, dat eerst „slechts vermakelijk" is en dat sedert kort veel meer zakelijk is, het vindt in Wim Volkers een man van de daad! Tot heil van heel Ajax, de club van formaat! x) Nomen est omen. Kantoorartikelen Doorschrijfsystemen Schrijfmachines Tel- en Rekenmachines Weteringschans 185- 223 - Telefoon 31842-39596-36231-36890 - Amsterdam Kantoor- en Bedrijfsmeubelen k a i n. ia ivi i v Hotel - Café - Bar - Dancing REMBRANDTPLEIN 40-42 TELEFOON 37329 Orchestre „Titaitia99 Vocaliste met zang van Bert Visser Zondag mat. 4-6.30 uur Gedipt. Instr. hbi 2e Jac. van Campenstraat 99, Tel. 94439 Schipperstraat 8, Tel. 46645

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1956 | | pagina 7