BILJARTEN Quellijnstraat 98-100. Telefoon 790018, J. Bieshaar J abo-chroom 14 volle winst op Roda Sport kan ons met D.O.S. dat thuis wel van H.V.C. zal winnen, op 3 punten afstand van Amsterdam houden, dat thuis tegen Rigtersbleek wel de volle buit zal binnenhalen. De 6 clubs die boven ons staan, zullen allen in thuiswedstrijden wel zeer weinig punten prijsgeven. Laten wij er het beste van hopen. In afd. B met een afzakkend D.F.C. is de wedstrijd van de dag: Willem IIElinkwijk. Ik hoop U na Zondag 13 Mei prettiger vooruitzichten te kun nen melden. Via de protestcommissie kwam er in afd. B nog een doelpunt bij (942), een gunstige beslissing voor D.F.C., dat tevens een wedstrijdpunt opleverde. D.F.C. en G.V.A.V. delen nu de negen de plaats met 29 punten en met resp. 5352 en 5656 als doel- cijfers. Hemelvaartsdag traden E.B.O.H. en Vitesse in onze afdeling aan voor de laatste inhaalwedstrijd. Een 00 gelijk spel was het resultaat. Dat niet een ieder op de dertiende waarde moet hechten aan het ongeluksgetal 13, kan onze club getuigen. Een 21 over winning op Roda Sport, een verwisseling van gegadigden voor de negende plaats, waardoor wij op de nieuwe bezetter A.D.O. een voorsprong van vier punten hebben, mijn liefje wat wil je nog meer. Je maakt je dan minder kopzorgen dat onze afdeling met twee keien van uitslagen, n.l. 52 en 60, toch nog een doel punt bij afd. B achterblijft. Afd. A 31, afd. B 32. Je constateert deze feiten alleen met genoegen en hoopt dat ons elftal nu misschien boven zijn depressie uit is gekomen en je durft zelfs te gaan wedden dat de jongens nu ook a.s. Zondag niet van Fortuna zullen verliezen. Zoals vandaag weer enkele beslissingen zijn gevallen voqr de categorie „gewogen en te licht bevonden", n.l. E.B.O.H. en Vitesse in onze afdeling en E.D.O. ondanks een overwinning in Alkmaar in afd. B, zo zullen er meer clubs na het dubbele programma van 19 en 21 Mei dit aantal vergroten. Mijn visie op gunstige resultaten in de thuiswedstrijden van de clubs die boven ons staan, is goed uitgekomen. Alleen For tuna moest de* eer aan het oprukkende A.D.O. laten. Van de 31 goals in onze afdeling scoorde ons district er 20, onze Zuidelijke vrienden namen met 10 genoegen en Vitesse hield de Oostelijke eer met één doelpunt op. In afd. B was de verdeling der 32 doelpunten als volgt: W 14-9, Z 11-6, O 4-2, N 3-1. Aotalen: A 875, B 973. D.O.S. blijft met 78 doelpunten de productiefste voorhoede in onze afdeling behouden, maar er zijn maar drie clubs die het aantal tegenpunten van de Kanaries (61) overtreffen. Feijenoord heeft nu de productiefste vuurlinie met 81, ge volgd door Enschede met 80, terwijl P.S.V. met 76 na D.O.S. de vierde plaats inneemt. Aan de overkant van het IJ zag Vole- wijckers met leedwezen haar keeper voor de honderdste keer gepasseerd. Rapid maakte met 6 goals het totaal op 101. Ik hoop U in het nieuwe nummer te mogen vertellen van veel gemaakte doelpunten, maar vooral van de zekerheid dat wij definitief een plaats in de ere-divisie hebben bereikt. Nog even de tanden op elkaar, eerste elftalspelers. C. E. de V. Spelmoment uit de wedstrijd Ajax Limburgia Michels belaagt de defensie der Limburgers zijden verricht en gezien de geringe plaatsruimte in dit clubblad, willen wij ditmaal met onderstaande specificatie volstaan: Ajax LAATSTE NIEUWS VAN HET BILJARTFRONT! De scheidsrechters, die ons kort geleden op de groene tafels klopten, moesten in de revanchewedstrijd ervaren, dat ons team van begin af aan de vaste plannen had om deze geleden neder laag te wreken. 41 partijen beslisten over dit resultaat en van de twee en tachtig te behalen punten behaalden de referees (leuke lui) er slechts 30. Er zijn wederom unieke prestaties aan beide Voor Uw Chroom werk S.V.A. Moyenneprijs 1. B. Muller 88 2. L. Robert 87 3. v. d. Steeg 58 Serieprijs Ter Beek 15 J. Swart 10 3e beurt J. Schappert 6 8e beurt C. Welling 8 Moyenneprijs 1. Tapperwijn 44 2. Geelkerken 33.33% 3. La Croix 33.07% Serieprijs 3e beurt Postuma Jongenelen Scheepmaker Sleutel 10 7 5 4 Er was wederom een sportieve en gezellige avond toegevoegd aan het aantal ontmoetingen, dat wij reeds met de heren fluitis ten mochten hebben en ondergetekenden roepen dit zeer illus tere gezelschap reeds bij voorbaat wederom een „hartelijk wel kom" toe. DE CLUBAVONDCOMMISSIE.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1956 | | pagina 14