LAGEJA D ierdo „PALERMO" JTabo-cliroom Erkende Bonds-Auto-Rijschool Scheeres Een goede sigaar Hotel - Café - Bar- Dancing REMBRANDTPLEIN 40-42 TELEFOON 37329 „Titonia" Televisie - Radio-apparaten KANTOORBOEKHANDEL Quellijnstraat 98- 100, Telefoon 790018, J. Bieshaar Prijs per vol lesuur 1 6.-~ 15 commissies. Bij de a.s. Europese kampioenschappen is hij door de F.E.B. gekozen als „commissaire technique". Dit is een com missie die belast is met de samenstelling van het wedstrijdroos- ter van de kampioenschappen. De Amsterdamse Sportweek, de 10e inmiddels, zal ditmaal een bijzonder karakter dragen. Zij zal worden gehouden van 29 Juni tot en met 8 Juli. Er is zelfs reeds gesproken over tele visie-uitzendingen. Voor honkbal is op 4 Juli vastgesteld de wedstrijd AmsterdamHaarlem voor „overgangsklassers". Dit seizoen zal de heer J. Blom vliet de training van onze seniores op zich nemen. Jan voor vele oudere spelers geen onbekende heeft jarenlang als werper van ons eerste negen tal aan vele wedstrijden deelgenomen. Wij hopen, dat door zijn training onze ploeg zo goed mogelijk voorbereid aan de start zal verschijnen, want de strijd wordt het a.s. seizoen zeer moeilijk. Nog zijn wij in het bezit van de „Bevrijdingsbeker", die reeds viermaal door ons team is gewonnen. Nog éénmaal en dan is deze beker definitief in ons bezit. Er zijn echter veel kapers op de kust. Dus, mannen, wat zijn jullie plannen? Van P.S.V. kregen wij een uitnodiging om op 15 Juli in Eind hoven, ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan van haar honk balafdeling, een „ere-wedstrijd" tegen Sparta te komen spelen. Misschien dat nog dit seizoen een lang vervlogen wens in vervulling gaat, n.l. een slagkooi. Een tekening is reeds „ter plaatse". Wie weet, want niet alleen onze honkballers, maar ook de cricketers zouden hiervan veel plezier kunnen beleven. Afwachten dus maar! Op 7 April verwachten wij alle juniores, die zich voor het honkballen hebben opgegeven, in ons stadion. Dus om half vier present, jongelui. Voor onze jeugd ontvingen wij een uitnodiging, deel te nemen aan het D.E.C. juniores-tournooi. Dit zal worden gehouden op 3 Juni a.s. Jongens, wij verwachten dat jullie goed voor de dag zult komen. Kom dus straks regelmatig op de training. Tot besluit van dit overzicht kan ik U nog mededelen, dat onze donateur, de heer F. P. H. Broekhuis (in honkbalkringen bekend als „de dikke" i dit in verband met zijn fors figuur) reeds zijn 500e wedstrijd als scheidsrechter achter de (brede) rug heeft. Proficiat, Frans, en nog vele jaren! Je maakt een pracht kans om de 750 te halen! HEET VAN DE KNUPPEL. De indeling van de eerste klassers is bekend gemaakt. Zo zal ons le team, uitkomende in afdeling A, de navolgende clubs ontmoeten: H.H.C., E.H.S., Sparta, O.V.V.O., R.C.H., Kenne- merland, T.Y.B.B. In afdeling B. zijn ingedeeld: A.B.C., E.D.O., H.F.C., Sportclub Haarlem, H.C.K., Schoten, T.I.W. en V.V.G.A. De competitie begint reeds op 28 en 29 April. Nogmaals, de strijd om de punten zal lang niet gemakkelijk worden, want zo op het eerste gezicht lijkt mij afdeling A sterker dan de andere afdeling. Indien de betreffende Amerikaanse sportofficier geen be zwaren heeft, speelt ons le negental op 14 April a.s., aanvang 4 uur, op een van onze velden een wedstrijd tegen het Ameri kaanse team „the Sabres". Een goede oefenwedstrijd voor onze ploeg, want zij zal aan dit team haar handen vol hebben. W. N. en een keuze uit alle merken sigaretten Uitbetalingskantoor Gemeente Giro Sigarenmagazijn HARRY SACKSIÖNI RIJNSTR. 63 - TEL. 726558 Automaat-verkoop tot 12 uur 's-avonds Orchestre met zang van Bert Visser en Kitty Larée vocaliste Zondag mat. 4-6.30 uur Weteringschans 79 Telefoon 43617 Speciaal adres voor Hartenstraat 27, Telefoon 31376, Amsterdam-C. Voor Uw Chroom werk Gedipl. Instr. 2e Jac. van Campenstraat 99, Tel. 94439 Schipperstraat 8, Tel. 46645

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1956 | | pagina 15