Eddy Pieters Graafland Dierdorp LAGEJA Dames- en Herenkleding Erkende Bonds-Auto-Rijschool Textiel pakketten E Pri/s per vol lesuur f 6. W elpen voetbal Drie jeugdige Ajacieden naar Londen Burgerlijke Stand Televisie - Radio-apparaten Bestaande uit: Lakens Slopen Handdoeken Flanellen lakens Dekens (Zaalberg) enz. enz. Sportcolberts (Harris Tweed) Pantalons (kamgaren en gabardine) Autocoats Costuums Bedden Tapijten enz. enz. Ito Betaling in overleg I Inlichtingen Postjeskade 123, Amsterdam-W., telefoon 43363 Na 6 uur telefoon 82747 Gedipl. Instr. 2e Jac. van Campenstraat 99, Tel. 94439 Schipperstraat 8, Tel. 46645 Wanneer we deze regels uit de schrijfmachine laten „vloei en", dwarrelen de sneeuwvlokken uit een triest grijze hemel. De schaatssport een pracht sport om de spieren soepel te hou den! wordt hierdoor weer ernstig belemmerd. Aan dit win ter-intermezzo komt echter een einde en op het moment dat dit clubblad verschijnt, nadert het begin van de voorjaarscompe titie. De opkomst van de welpen bij de training is goed. Er wordt met animo getraind, maar jongensgeef je voor de volle 100 procent en voer de oefeningen, die de trainer opgeeft, naar beste kunnen uit. Competitie- en oefenwedstrijden. Het tijdstip van aanvang der competitie is nog niet bekend; waarschijnlijk eind Maartbegin April. Zodra de terreinen weer in goed bespeelbare toestand ver keren en behoudens goedkeuring van ons bestuur zullen op enkele Zaterdagmiddagen in Maart a.s. oefenwedstrijden worden gespeeld. Voorlopige data: 17 en 24 Maart. Aanvang drie uur. Zo mogelijk zal ik op Woensdag 14 Maart a.s. de beide elftal len bekendmaken. Wie verhinderd is deze middag de training te bezoeken, zende mij bericht hetzij aan mijn adres Reguliers dwarsstraat 10 hs., A'dam-C., hetzij telefonisch onder no.35430 (ook des avonds) of hg één dezer Zaterdagen verhinderd is te spelen. Met de samenstelling van de elftallen kan ik dan hiermede rekening houden. M. v. E. Een Amsterdams jeugdelftal (leeftijd 1315 jaar) vertrok 19 dezer naar Engeland om te Londen tegen een jeugdelftal van deze stad te spelen. Drie Ajacieden, t.w. Joh. Engelsma, Th. Perrier en R. Roosendaal, ontvingen dei vererende uitnodiging de trip naar good Old England mee te maken. Hoe het onze boys aan de andere kant van de haringvijver verging, hopen wij U in het volgend clubblad te vertellen. Geboren: De heer en mevr. J. Rol, geven met grote blijdschap kennis van de geboorte van hun dochter Manja. Onze hartelijke gelukwensen. Getrouwd: de heer P. Ouderland en mej. Lieny May geven kennis van hun voorgenomen huwelijk. De huwelijksvol trekking zal plaatsvinden Zaterdag 25 Februari a.s. om 10 uur ten Stadhuize. Receptie: Zaterdag 25 Februari van 1517 uur, Dansschool Reyers, Mercatorplein 13, Amsterdam. Onze hartelijke felicitaties. Weteringschans 79 Telefoon 43617 Speciaal adres voor 10

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1956 | | pagina 10