LAGEJA AJAX VAMI 2-2 VAMI Restaurant - Lunchroom Televisie - Radio-apparaten 5 Hun spil was overal waar gevaar dreigde. Den Edel heeft een hele kluif aan hem gehad, die te zwaar op Loeks maag lag. Hij kon die knaap maar niet kwijtraken. En als hij hem kwijt was, stond er nog altijd een doelman in de Tilburgse goal, die met „hoe stop ik een gloeiend schot" bekend is. Hij heeft zijn club voor een nederlaag behoed. Ook Eddy heeft dat gedaan, want een paar zeer moeilijke schoten hield hij bekwaam uit zijn doel. Al met al zagen we dus een match, die duidelijk aantoonde, dat zelfs een stroef draaiend team moeilijk te kloppen is. Zondag a.s. gaat de strijd tegen Rigtersbleek. Eén der laagst geklas seerde clubs. In het huis van de Bleekmensen hadden we het niet gemakkelijk. Ook bij ons in de Meer zal er alles gegeven moeten worden om de punten binnen te halen. We rekenen erop, vrienden Ajax 2 is zijn ongeslagen record kwijt. De reserves van Blauw Wit hebben daar een streep doorgehaald (32). Met de rust stond ons team al achter. Drienul. Onze defensie had haar kwade dag. Die dag komt ieder elftal tegen. Dat het nu net tegen de Stadionclub moest gebeuren, vinden we niet leuk om gekeerd vinden de Blauw Witters het ook nooit leuk) maar en fin, de kans op het kampioenschap is er nog ruimschoots, daar onder de bedrijven door enige overwinningen werden geboekt. Tegen V.S.V. 2 heel zwak was onze voorhoede mirakels op schot (93), maar tegen D.W.S. 2 ging het minder vlot. Er was zelfs een wijziging in het elftal nodig Winter middenvoor - om aan drie doelpunten te komen. D.W.S. schoot éénmaal raak, volgens Bartjes dus 31 voor Ajax. Nou geen slippertjes meer, heren! Ajax 3 trok naar de Hilversumse heide. Daar woont Donar, U weet het misschien nog wel, de man die volgens de Germanen iets met de donder te maken had. Het is geen „donderen" geworden. Ons team schoot driemaal raak, of het donderende schoten waren weten we niet, maar wel weten we, dat de tegenpartij van rake knallen geen kaas geproefd had, zodat ons derde met een drienul zege naar de Mokumse aarde terugkeerde. Nog steeds ongeslagen. Goed zo, vrienden Ajax 4 beleefde doelpuntrijke dagen. Tegen Volewijckers 3 (33), dat is drie keer drie, tegen D.W.S. 4 (met negen spelers) 193 kon het niet een beetje minder maar van D.W.V. 2 werd verloren. Nogal zwaar! Vijf tegen één. Nou, nou! Ajax 5 schoot weer eens met scherp. Het was nodig. Niet dat scherpe, maar wel de overwinning. We moeten bij blijven. D.W.G. 2 werd de dupe (27). Ajax 6 had in geen weken gespeeld. Toen deze knapen dan eindelijk weer eens de voetbalschoenen mochten aantrekken, ging het mis. Goed mis ook! K.B.V. 2 liep over onze ploeg heen. Acht tegen twee voor de K.B.V.-ers. Weten de heren misschien niet waar en wanneer zij kunnen trainen? 't Is maar een vraag! Jeugd-secretaris, de heer Muller, kijkt lang niet vrolijk. Iedere week schrijft hij tientallen aanschrijvingen en vult sta pels formulieren in, maar kan het net zo goed laten. Afgekeurd en nog eens afgekeurd, hetgeen betekent, al het werk voor niets gedaan en de nodige papieren, die natuurlijk geld kosten, naar de prullemand. Kan er, als alles wordt afgekeurd, niet simpel weg naar de volgende Zondag worden verschoven? 't Is maar een leken vraag? Vier matches werden er slechts gespeeld. Juniores A 3 speelde met Zeeburgia 2 gelijk (33), juniores A 4 won van Animo met 52, juniores 1 B verloor op eigen veld met 01 van Z.F.C. 1 B en juniores B 3 won van O.V.V.O. B 2 met 51. Dit is dan alles en beslist niet van het goede te veel. U weet dus weer wat onze clubgenoten presteerden en kunnen wij met een gerust geweten onze „nom de plume" tikken. Dat doen we dan. BROWN. AJAX 2 - D.W.S. 2 Kopbal van linksbuiten Van Dekken Géén doelpunt Weteringschans 79 Telefoon 43617 Speciaal adres voor Wat AJAX is voor de Meer (Een gezellig stadion) Is de V.A.M.I. voor de Kalverstraat (Een gezellige lunchroom) Kalverstraat 171 - Telefoon 45027 PACHTER VAN DE AJAX-BUFFETTEN

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1956 | | pagina 5